Povezane vesti
Ko je kriv za opekotine koje je zadobila pacijentkinja u KC Niš
RTS 20.04.2018
Povodom nedavnog događaja u Kliničkom centru, kada je pacijentkinja tokom operacije žučne kese zadobila opekotine na nozi, medijima su se obratili i predstavnici firme Proksima koja je dobavljač spornog kabla, ali i rukovodstvo Kliničkog centra u Nišu… »
Firma „Proksima“: Nismo krivi za paljenje kabla i povređivanje pacijentkinje
Jugmedia 20.04.2018
Beogradska firma „Proksima“ odbacila je danas optužbe rukovodstva Kliničkog centra u Nišu da je paljenje kabla koji je ta firma proizvela uzrok povređivanja pacijentkinje tokom laperoskopske operacije žuči. Klinički centar u Nišu ranije je saopštio da je… »
Proksima: Nismo odgovorni za opekotine pacijentkinje
N1 Info 20.04.2018
Beogradska firma "Proksima" odbacila je optužbe rukovodstva Kliničkog centra u Nišu da je paljenje kabla koji je ta firma proizvela uzrok povređivanja pacijentkinje tokom laparoskopske operacije žučne kese. Tridesettrogodišnja Emilija Rakić posle… »
Proksima: Kabl u KC Niš upalio zapaljeni aparat za laperoskopske operacije
Niške vesti 20.04.2018
On je kazao da su predstavnici Kliničkog centra u Nišu za opekotine kazali da je kriv “ogoljeni” kabl koji je proizvela “Proksima”, a da ta firma nije proizovdjač kabla, već distributer. On je istakao da u Kliničkom centru niko ne spominje medijima da se… »
Vesti dana »
Priveden dosadašnji šef beogradske policije zbog nestanka muškarca
BBC News pre 1 satjoš 126 povezanih
Cene goriva u Srbiji ostaju nepromenjene do 22. maja, uredba o cenama produžena do avgusta
Naslovi.ai pre 48 minutajoš 29 povezanih
Sinhua: Predsednici Kine i SAD saglasni o novoj viziji bilateralnih odnosa
Pravo u centar pre 27 minutajoš 59 povezanih
Direktor za strategiju MOL-a: Pregovori se odvijaju na tri nivoa, želimo dobar sporazum za NIS
Danas pre 2 satajoš 47 povezanih
Dronovi, rakete i uzbune: Izrael i Hezbolah u novom talasu udara
Večernje novosti pre 12 minutajoš 32 povezane




