Povezane vesti
Beker otvoreno o novoj saradnji Đokovića i Vajde
Vesti online 20.04.2018
Boris Beker je jedan od teniskih stručnjaka koji odlično poznaje Novaka Đokovića, ali i Marjana Vajdu. Nemački i slovački stručnjak su zajedni sarađivali sa našim teniserom kada je ovaj bio daleko bolji od ostalih konkurenata. Zbog toga je Beker jedan od… »
Beker: Povratak Vajde odličan potez Đokovića
Večernje novosti 20.04.2018
Posle Majamija sam pomislio da mu je potrebna promena. Marijana znam dobro, on je jedan od najboljih trenera sa kojim sam sarađivao. Bili su zajedno godinama i ovo je ispravna odluka, kaže Boris Beker. SKORO ceo bivši stručni štab Novaka Đokovića je bio… »
Bb: Povratak Vajde u Novakov tim je odličan potez
Mozzart sport 20.04.2018
"Dobro znam Marjana i on je sigurno jedan od najboljih trenera sa kojima sam radio u životu! Bili su nerazdvojni godinama i prava je stvar što su se vratili jedan drugom." izjavio je Beker. Nekadašnji supertrener Novaka Đokovića, Boris Beker dao je veoma… »
Vesti dana »
Putin dolazi u Peking radi energetskih sporazuma i izraza solidarnosti
Slobodna Evropa pre 1 satjoš 29 povezanih
Ministarstvo bezbednosti se oglasilo: Ovo je rešenje posle pucanja mosta preko Save
Telegraf pre 8 minutajoš 38 povezanih
Sestra predsednice Irske među privedenima: Izrael upao na humanitarnu flotilu, oglasili se irski lideri
Nova pre 2 satajoš 25 povezanih





