Povezane vesti
Predsjednik Suda EU ne savjetuje Sloveniji tužbu protiv Hrvatske
SEEbiz 21.04.2018
LJUBLJANA - Predsjednik suda Europske unije sa sjedištem u Luksemburgu Koen Lenaerts izrazio je sumnju u pravni put koji je izabrala Slovenija, nakon što je u pismu Europskoj komisiji najavila tužbu protiv Hrvatske vezano uz arbitražu, te rekao kako bi… »
Predsednik suda EU ne savetuje Slovenije tužbu protiv Hrvatske
Blic 20.04.2018
Predsednik suda Evropske unije sa sedištem u Luksemburgu Kun Lenerts je povodom pisma Slovenije Evropskoj komisiji, kojim je Ljubljana najavila tužbu protiv Hrvatske vezane za arbitražu grančnog spora, izjavio da bi bilo najbolje da obe zemlje sporazumno… »
Vesti dana »
U Srbiji se situacija sa strujom normalizuje, u Ivanjici stabilno snabdevanje
Sputnik pre 0 minutajoš 36 povezanih
Hitna pomoć: Veliki broj intervencija zbog leda, apel građanima da bez preke potrebe ne izlaze napolje
Newsmax Balkans pre 1 satjoš 41 povezana
Od 203 do više od 2.000 žrtava: Oprečne procene o broju stradalih u protestima u Iranu
Newsmax Balkans pre 1 satjoš 30 povezanih
Stankoviću, presela pobeda: Ne volim prijateljske utakmice zbog ovakvih stvari...
Kurir pre 20 minutajoš 33 povezane
Vanredna situacija u 11 opština i gradova u Srbiji: Otklonjen kvar na dalekovodu Arilje-Ivanjica, struja stiže postepeno
Newsmax Balkans pre 2 satajoš 57 povezanih


