Povezane vesti

Đukanović: Žalim, ali svakako su to od prvog dana znali u Moskvi!

Đukanović: Žalim, ali svakako su to od prvog dana znali u Moskvi!

BK TV 21.04.2018
Novoizabrani predsednik Crne Gore Milo Djukanović izjavio da je Crna Gora spremna za normalizaciju odnosa sa Rusijom. "Što se Crne Gore i mene lično tiče, priča o normalizaciji naših odnosa je kucanje na otvorena vrata", rekao je Djukanović za RIA… »
Đukanović namerava da poboljša odnose sa Rusijom

Đukanović namerava da poboljša odnose sa Rusijom

Vesti online 21.04.2018
Predsednik Crne Gore Milo Đukanović izjavio je da u svom novom mandatu namerava da se pozabavi poboljšanjem odnosa sa Rusijom. - Crnogorsko-ruske odnose određuje vekovna tradicija prijateljstva, zato smo dužni da ih takvima i danas održimo i… »
Đukanović namerava da poboljša odnose sa Rusijom

Đukanović namerava da poboljša odnose sa Rusijom

RTS 21.04.2018
Predsednik Crne Gore Milo Đukanović izjavio je da u svom novom mandatu namerava da se pozabavi poboljšanjem odnosa sa Rusijom. "Crnogorsko-ruske odnose određuje vekovna tradicija prijateljstva, zato smo dužni da ih takvima i danas održimo i… »
"Knjaz" Milo sad spreman da se miri s Rusima

"Knjaz" Milo sad spreman da se miri s Rusima

Mondo 21.04.2018
Novoizabrani predsednik Crne Gore Milo Đukanović izjavio da je Crna Gora spremna za normalizaciju odnosa sa Rusijom. Foto: AP Photo/Risto Bozović "Što se Crne Gore i mene lično tiče, priča o normalizaciji naših odnosa je kucanje na otvorena… »
Đukanović: Spremni smo za normalizaciju odnosa s Rusijom

Đukanović: Spremni smo za normalizaciju odnosa s Rusijom

N1 Info 21.04.2018
Novoizabrani predsednik Crne Gore Milo Đukanović izjavio da je Crna Gora spremna za normalizaciju odnosa sa Rusijom. "Što se Crne Gore i mene lično tiče, priča o normalizaciji naših odnosa je kucanje na otvorena vrata", rekao je Đukanović za RIA… »
Đukanović: Crna Gora spremna za normalizaciju odnosa sa Rusijom

Đukanović: Crna Gora spremna za normalizaciju odnosa sa Rusijom

Novi magazin 21.04.2018
Novoizabrani predsednik Crne Gore Milo Đukanović izjavio da je Crna Gora spremna za normalizaciju odnosa sa Rusijom. "Što se Crne Gore i mene lično tiče, priča o normalizaciji naših odnosa je kucanje na otvorena vrata", rekao je Đukanović za RIA… »

Vesti dana »