Povezane vesti

Zašto je Novica želeo da bije "buckastog, nezgrapnog Jokića"?

Zašto je Novica želeo da bije "buckastog, nezgrapnog Jokića"?

Sportske.net 21.04.2018
Zanimljiva priča koju je ispričao Novica Veličković. Nekadašnji reprezentativac Srbije, a sada kapiten Partizana, Novica Veličković, govorio je u emisiji "Veče sa Ivanom Ivanovićem" i o Nikoli Jokiću, košarkašu Denver Nagetsa. "Je l' tačno da… »
Novica Veličković: Jurio sam da bijem Nikolu Jokića! (video)

Novica Veličković: Jurio sam da bijem Nikolu Jokića! (video)

Hot sport 21.04.2018
Novica Veličković sada je prvi put ispričao anegdotu koju je pre par godina prvi otkrio javnosti trener Mege Dejan Milojević. Gostujući u emisiji ‘Veče sa Ivanom Ivanovićem’ kapiten Partizana otkrio je kakvih je problema imao sa ‘malim… »
Veličković o Jokiću: Došlo dete buckasto, nezgrapno i probaci meni loptu kroz noge, jurio sam da ga bijem

Veličković o Jokiću: Došlo dete buckasto, nezgrapno i probaci meni loptu kroz noge, jurio sam da ga bijem

Večernje novosti 21.04.2018
Kapiten Partizana Novica Veličković otkrio je jednu zanimljivu anegdotu iz vremena kad je u Megi igrao sa sjajnim srpskim centrom Nikolom Jokićem. Kapiten Partizana Novica Veličkovićotkrio je jednu zanimljivu anegdotu iz vremena kad je u Megi igrao… »
Novica otkrio kako mu se zbog Jokića smejala cela ekipa

Novica otkrio kako mu se zbog Jokića smejala cela ekipa

Vesti online 21.04.2018
Kapiten Partizana Novica Veličković igrao je jedno vreme za Mega Leks, a saigrač mu je bio Nikola Jokić. Veličković se rado seća vremena kada je delio svlačionicu sa košarkašem koji sada sa puno uspeha brani boje Denver Nagetsa. - Sada pričamo… »

Vesti dana »