Povezane vesti

(Foto) Snežana Dakić svojim stajlingom mami na venčanju: Poznata voditeljka objavila sliku sa svadbe Anje Stojković…

(Foto) Snežana Dakić svojim stajlingom mami na venčanju: Poznata voditeljka objavila sliku sa svadbe Anje Stojković…

Kurir 21.04.2018
Anja Stojković, ćerka Dragana Stojkovića Piksija, i njen izabranik Hugo Valente danas organizuju veliko svadbeno slavlje na Azurnoj obali, a na spisku zvanica našla se i voditeljka Snežana Dakić. A iza mene-more #poolparty #cottedazur Објава… »
Zvanice pristižu: Snežana Dakić se u ovom stajlingu pojavila na svadbi Piksijeve ćerke

Zvanice pristižu: Snežana Dakić se u ovom stajlingu pojavila na svadbi Piksijeve ćerke

Blic 21.04.2018
Anja Stojković, ćerka Dragana Stojkovića Piksija, i njen izabranik Hugo Valente danas organizuju veliko svadbeno slavlje na Azurnoj obali, a na spisku zvanica našla se i voditeljka Snežana Dakić. Snežana ne krije uzbuđenje pred ceremoniju koja će… »
Iznenađenje pred sam početak svadbe: Anja Stojković morala javno da opomene goste

Iznenađenje pred sam početak svadbe: Anja Stojković morala javno da opomene goste

Blic 21.04.2018
Nakon što je u februaru na intimnoj ceremoniji sklopila brak sa dugogodišnjim izabranikom Hugom Valenteom, naslednica Dragana Stojkovića Piksija, Anja Stojković, i njen suprug danas organizuju veliko svadbeno veselje na jugu Francuske. Poslednje… »

Vesti dana »