Povezane vesti
Novi Sad na Međunarodnom salonu knjige u Budimpešti
RTV 21.04.2018
BUDIMPEŠTA - Na 25. Međunarodnom salonu knjige u Budimpešti, gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević učestvovao je u programu posvećenom Matici srpskoj, koji je organizovan na štandu Republike Srbije. Predstavljajući Novi Sad, koji je ujedno i sedište te… »
Novi Sad predstavljen na Međunarodnom salonu knjige u Budimpešti
Moj Novi Sad 21.04.2018
Na štandu Republike Srbije u okviru 25. Međunarodnog salona knjige koji se održava od 19. do 22. aprila u Budimpešti, priređen je program posvećen radu Matice srpske. Predstavljajući Novi Sad, koji je ujedno i sedište te najstarije književne, kulturne i… »
Gradonačelnik Novog Sada posetio 25. salon knjiga u Budimpešti
Srbija danas 21.04.2018
Vučević je istakao da je Novi Sad danas jedna velika kuća brojnih naroda i religija. Na 25. Međunarodnom salonu knjige u Budimpešti, gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević učestvovao je u programu posvećenom Matici srpskoj, koji je organizovan na štandu… »
Novi Sad se predstavio na 25. međunarodnom salonu knjige u Budimpešti
Dnevnik 21.04.2018
Na štandu Srbije na 25. međunarodnom salonu knjige u Budimpešti održan je programu posvećenom Matici srpskoj. Predstavljajući Novi Sad, koji je ujedno i sedište te najstarije književne, kulturne i naučne institucije srpskog naroda, gradonačelnik Miloš… »
Vesti dana »
Ogromna tuga! Dragan Lazić je iza sebe ostavio suprugu i ćerke: Tragično stradao u 32. godini
Telegraf pre 2 satajoš 14 povezanih
Đilas u intervjuu: SSP na lokalnim izborima u četiri opštine, povukla se iz Smederevske Palanke
Beta pre 2 satajoš 1 povezana
Prva nedelja rata u Iranu koštala SAD 11,3 milijarde dolara, druga je u toku
Beta pre 1 satjoš 2 povezane
Rusi umešali prste, Amerika u panici Putin daje tajne savete Iranu, Bliski istok gori, nova eskalacija je sve bliža
Blic pre 4 satijoš 1 povezana





