Povezane vesti

Zadruga: Luna urlala, mama, što si me pustila ovde, kada si me ceo život čuvala! (VIDEO)

Zadruga: Luna urlala, mama, što si me pustila ovde, kada si me ceo život čuvala! (VIDEO)

Svet plus 22.04.2018
Luna urlala, mama, što si me pustila ovde, kada si me ceo život čuvala! Doživela je nervni slom pred kamerama rijalitija "Zadruga"! Pitanja novinara noćas, izazvala su burnu reakciju, a najburnije je reagovala Luna i to zbog reči koje je upravo ona… »
Dramatične scene: Luna vrištala i jecala na sav glas, pa dozivala majku

Dramatične scene: Luna vrištala i jecala na sav glas, pa dozivala majku

Blic 22.04.2018
Luna Đogani sve teže podnosi boravak u "Zadruzi", kao i sukobe sa određenim ukućanima, te je sinoć došlo do dramatične scene nakon što se ponovo posvađala sa Miljanom Kulić. Luna i Miljana su već duže vreme na ratnoj nozi, a sinoć se u kući… »
(Video) Luna histerisala: Luda sam, imam napade panike! Dozivala Anabelu, a onda joj je Sloba očitao bukvicu!

(Video) Luna histerisala: Luda sam, imam napade panike! Dozivala Anabelu, a onda joj je Sloba očitao bukvicu!

Kurir 22.04.2018
Burno je bilo noćas u rijalitiju "Zadruga. Naime, nakon što je Miljana saznala da je Luna, kada je trudnica otišla na pregled, rekla za nju: "Da Bog da se ne vratila" došlo je do svađe između ove dve ukućanke U raspravu se umešao i Sloba… »

Vesti dana »