Povezane vesti

Makron: Putinova ideja o demokratiji nije moja

Makron: Putinova ideja o demokratiji nije moja

Vesti online 22.04.2018
Francuski predsednik Emanuel Makron opisao je ruskog kolegu Vladimira Putina kao snažnog lidera, ali je istakao da ne deli njegovu ideju o demokratiji. - Mislim da je on veoma snažan čovek i snažan predsednik. On želi veliku Rusiju. Ljudi su ponosni… »
Makron: Tramp i ja nismo deo klasičnog sistema

Makron: Tramp i ja nismo deo klasičnog sistema

RTS 22.04.2018
Francuski predsednik Emanuel Makron izjavio je za "Foks njuz", uoči sutrašnjeg dolaska u trodnevnu posetu SAD, da sa šefom Bele kuće ima "veoma poseban odnos" jer su obojica politički "neukrotivi" pošto "nisu deo klasičnog političkog sistema", a… »
Makron o sporazumu s Iranom: Nema plana B

Makron o sporazumu s Iranom: Nema plana B

Novi magazin 22.04.2018
Francuski predsednik Emanuel Makron pozvao je predsednika SAD Donalda Trampa da se drži nuklearnog sporazuma s Iranom, jer "ne postoji plan B". Makron je rekao u intervjuu Foks njuzu (Fox News) da ne misli da je nuklearni sporazum s Iranom savršen, ali… »
Makron: Ne postoji "plan B" za nuklearni sporazum sa Iranom

Makron: Ne postoji "plan B" za nuklearni sporazum sa Iranom

N1 Info 22.04.2018
Francuski predsednik Emanuel Makron pozvao je predsednika SAD Donalda Trampa da se drži nuklearnog sporazuma s Iranom, jer "ne postoji plan B". Makron je rekao u intervjuu za Fox News da ne misli da je nuklearni sporazum s Iranom savršen, ali je upitao… »
Makron: Putin je silan političar, Zapad pred njim ne sme da pokazuje slabost- on će to odmah iskoristiti!

Makron: Putin je silan političar, Zapad pred njim ne sme da pokazuje slabost- on će to odmah iskoristiti!

Pravda 22.04.2018
Sjedinjene Države, Francska i njihovi saveznici moraju ostati u Siriji i posle uništenja terorističke Islamske države – izjavio je Emanuel Makron. Francuski predsednik je objavio i zbog čega i u ime čega: „Svi treba da tamo ostanemo –… »
Makron: Ostajemo i nakon poraza Islamske države kako bismo stvorili "novu Siriju"

Makron: Ostajemo i nakon poraza Islamske države kako bismo stvorili "novu Siriju"

Vesti online 22.04.2018
SAD, Francuska i njihovi saveznici moraju da ostanu u Siriji i nakon što teroristička organizacija ID bude poražena, kako ne bi dopustili jačanje uticaja Irana i kako bi izgradili novu Siriju, izjavio je francuski predsednik Emanuel Makron. - Čak i… »
(Video) Makron: SAD i saveznici ne treba da napuštaju Siriju već da izgrade novu zemlju

(Video) Makron: SAD i saveznici ne treba da napuštaju Siriju već da izgrade novu zemlju

Kurir 22.04.2018
SAD, Francuska i njhovi saveznici ne treba da napuste Siriju posle okončanja rata već treba da izgrade "novu Siriju", rekao je francuski predsednik Emanuel Makron. "Trebalo bi da izgradimo novu Siriju posle rata, a uloga SAD u tome je veoma važna"… »

Vesti dana »