Povezane vesti

Deca sve češće žrtve pedofila

Deca sve češće žrtve pedofila

Politika 23.04.2018
Prema podacima beogradske Policijske uprave, u poslednjih pet godina podneto je 145 prijava zbog 165 krivičnih dela protiv polne slobode na štetu maloletnika. Slučaj Dragana R. (65) iz Starih Banovaca, koji je nedavno uhapšen zbog sumnje da je u… »
Gledala sam kako siluje moje dete držeći pištolj uperen u nju: Majka progovorila o strašnom iživljavanju u Starim…

Gledala sam kako siluje moje dete držeći pištolj uperen u nju: Majka progovorila o strašnom iživljavanju u Starim…

Press 23.04.2018
Majka devojčice objašnjava da dete nije živelo s njom, već u hraniteljskoj porodici. Foto:telegraf.rs V. J, majka devojčice K. J. (14) koju je, kako se sumnja, D. R. (65) držao 10 dana u svojoj kući u Starim Banovcima i iživljavao se nad njom… »
Nezapamćen horor u Banovcima: Držao zatočenu devojčicu (14), silovao je, pretio pištoljem i sve to snimao

Nezapamćen horor u Banovcima: Držao zatočenu devojčicu (14), silovao je, pretio pištoljem i sve to snimao

Blic 23.04.2018
Prava horor priča u Starim Banovcima otkrivena je kada je policija pretresla kuću Dragana R. (65) zbog sumnje da poseduje oružje. Dragan R. iz Starih Banovaca uhapšen je zbog sumnje da je obljubio četrnaestogodišnju devojčicu, ćerku svog… »

Vesti dana »