Povezane vesti

U Srbiji nema napretka u oblasti slobode izražavanja

U Srbiji nema napretka u oblasti slobode izražavanja

Glas Amerike 23.04.2018
U Beogradu je održana Peta plenarna sednica Nacionalnog konventa o EU, na kojoj je šef Delegacije EU u Srbiji Sem Fabrici upozorio da i dalje ima previše prostora za uticaj politike na pravosudni sistem, kao i da je potrebna reforma javnih preduzeća i… »
Fabrici: Sloboda izražavanja bez napretka

Fabrici: Sloboda izražavanja bez napretka

Danas 23.04.2018
Šef Delegacije Evropske unije (EU) u Beogradu Sem Fabrici izjavio je danas da se u izveštaju EU o napretku Srbije u procesu evropskih integracija ocenjuje da na prostoru slobode izražavanja nije ostvaren napredak. U borbi protiv korupcije i… »
Fabrici: Izveštaj o napretku Srbije je fer, objektivan i izbalansiran

Fabrici: Izveštaj o napretku Srbije je fer, objektivan i izbalansiran

Blic 23.04.2018
Šef Delagije EU u Srbiji Sem Fabrici izjavio je danas da je izveštaj EK o napretku Srbije, koji je objavljen prošle nedelje, fer, objektivan i izbalansiran i daje preporuke i smernice za budućnost. Fabrici je poručio da je politika proširenja u… »
Brnabić: Sloboda govora neupitna

Brnabić: Sloboda govora neupitna

Danas 23.04.2018
Evropski put Srbije može biti uspešpan samo ako se suštinski sprovode i primenjuju reforme, rekla je danas premijerka Ana Brnabić, napominjući da Srbija iskreno želi u Evropsku uniju. Taj put je težak i pun izazova, ali mi ne želimo prečice… »
Brnabić: EU nije ćup novca, bolji život zavisi od nas

Brnabić: EU nije ćup novca, bolji život zavisi od nas

Blic 23.04.2018
Premijerka Ana Brnabić izjavila je danas da Srbija ne treba da traži prečice na putu ka Evropskoj uniji jer nije važna forma već suština i usvajanje vrednosti koje će građanima omogućiti bolji život. Brnabić je u Skupštini Srbije na petoj… »

Vesti dana »