Povezane vesti
Pronađeno ukradeno srce francuske kraljice
Radio 021 24.04.2018
Francuska policija pronašla je zlatni kovčeg koji sadrži srce Ane od Bretanje, francuske kraljice koja je umrla pre više od 500 godina. Relikt iz 16. veka s kraljevskim srcem ukraden je prošle nedelje, zajedno s drugim predmetima iz muzeja u Nantu… »
Nađeno ukradeno srce Ane od Bretanje iz 16. veka
Dnevnik 24.04.2018
PARIZ: Francuska policija pronašla je ukradeno balsamovano srce francuske kraljice Ane od Bretanje u gradu Sent Nazeru na zapadu zemlje. Policija je pronašla srce u zlatnom kovčežiću, koji je prošle nedelje ukraden iz muzeja u Nantu, prenosi Bi-Bi-Si… »
Nađeno ukradeno srce prebogate francuske kraljice iz 16.veka
Telegraf 24.04.2018
Kovčežić je pronađen zajedno sa drugim ukradenim predmetima. Francuska policija pronašla je ukradeno balsamovano srce francuske kraljice Ane od Bretanje u gradu Sent Nazeru na zapadu zemlje. Dušanu su lekari rekli da je njegovo srce za kantu za smeće… »
Vesti dana »

Očekujte hitna upozorenja! Nevreme stiže u Srbiju, RHMZ popalio meteoalarme: Pašće velika količina kiše za kratko vreme, prete grad i olujni vetar
Blic pre 16 minutajoš 27 povezanih

Zemljotres od 6,7 stepeni Rihterove skale pogodio ruska Kurilska ostrva kod Kamčatke
Insajder pre 31 minutajoš 16 povezanih

Putevi Srbije: U petak registrovan najveći protok saobraćaja od kada se on beleži
Moj Novi Sad pre 36 minutajoš 11 povezanih

U Sremskim Karlovcima danas obeležavanje Dana sećanja na stradale u"Oluji", prisustvuje Vučić
Euronews pre 1 satjoš 10 povezanih