Povezane vesti

Poslednja fotografija pripadnice vojske Srbije koja se ubila: Posetila manastir samo 2 dana pre smrti

Poslednja fotografija pripadnice vojske Srbije koja se ubila: Posetila manastir samo 2 dana pre smrti

Kurir 24.04.2018
Bojana Milanović (24), vojno lice po ugovoru, u četvrtom mesecu trudnoće pucala sebi u glavu iz karabina budućeg muža Joviše M. (30), koji je u to vreme bio na poslu. Bojana Milanović (24), vojno lice po ugovoru, u četvrtom mesecu trudnoće ubila… »
"Bila je vedra i nasmejana" Verenik pripadnice Vojske Srbije koja se ubila van sebe od bola

"Bila je vedra i nasmejana" Verenik pripadnice Vojske Srbije koja se ubila van sebe od bola

Press 24.04.2018
"Otišao sam sinoć na posao. Sve je bilo u redu kad sam krenuo. Da nešto nije bilo kako treba, ja bih primetio. Ona je bila vedra, nasmejana kao i uvek. Kad sam došao, zatekao sam stravičan prizor", kaže J. M., verenik pripadnice Vojske Srbije B. M… »
Završena obdukcija: Trudna pripadnica Vojske Srbije pucala u sebe iz verenikovog karabina

Završena obdukcija: Trudna pripadnica Vojske Srbije pucala u sebe iz verenikovog karabina

Blic 24.04.2018
Pripadnica Vojske Srbije B. M. (24) izvršila je samoubistvo lovačkim karabinom, pokazala je obdukcija. Njeni roditelji su preuzeli telo sa VMA pre oko sat vreman i tokom dana biće sahranjena u rodnoj Sremskoj Mitrovici. B. M. ubila se u svom domu u… »

Vesti dana »