Povezane vesti

Kitarović: Uopšte me ne zanimaju recipročne mere Srbije!

Kitarović: Uopšte me ne zanimaju recipročne mere Srbije!

BK TV 24.04.2018
Predsednica Kolinda Grabar Kitarović izjavila je danas da je ne zanima koje će recipročne mere Srbija uvesti Hrvatskoj zbog zabrane ulaska srpskom ministru odbrane, Aleksandru Vulinu, u tu zemlju, već je, kaže, zanima nastavak dijaloga. " Ne zanima… »
Plenković o Vulinu: Volimo teatar, ali ne u svojoj kući

Plenković o Vulinu: Volimo teatar, ali ne u svojoj kući

N1 Info 24.04.2018
Hrvatski premijer Andrej Plenković izjavio je u Brdu kod Kranja da ne zna kakvu bi protivmeru Srbija mogla da donese zbog proglašavanja ministra Aleksandra Vulina nepoželjnim u Hrvatskoj. Izvor: N1 Predsednik Srbije Aleksandar Vučić juče je povodom… »
Grabar-Kitarović: Ne zanimaju me recipročne mjere već dijalog

Grabar-Kitarović: Ne zanimaju me recipročne mjere već dijalog

Al Jazeera 24.04.2018
Premijerka Srbije potvrdila je da će ta zemlja uvesti protivmjere Hrvatskoj zbog toga što je zabranila ulazak ministru odbrane Aleksandru Vulinu. Predsjednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović izjavila je u utorak da je ne zanima koje će recipročne… »
Kitarović: Ne zanimaju me recipročne mere Srbije

Kitarović: Ne zanimaju me recipročne mere Srbije

Vesti online 24.04.2018
Predsednica Kolinda Grabar Kitarović izjavila je da je ne zanima koje će recipročne mere Srbija uvesti Hrvatskoj zbog zabrane ulaska Aleksandru Vulinu u Hrvatsku. Kako je rekla, zanima je nastavak dijaloga. - Ne zanima me koji će biti recipročan… »
Grabar-Kitarović: Ne zanima me recipročan odgovor Srbije

Grabar-Kitarović: Ne zanima me recipročan odgovor Srbije

Slobodna Evropa 24.04.2018
Predsjednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović je u emisiji Hrvatskoga radija komentirajući odnose Hrvatske i Srbije, posebno nakon incidenta u Skupštini Srbije koji je izazvao Vojislav Šešelj, osuđen za ratne zločine, je rekla da ne može biti… »
Ana Brnabić: Kontramere Hrvatskoj sutra; Kolinda Grabar Kitarović: Ne zanima me

Ana Brnabić: Kontramere Hrvatskoj sutra; Kolinda Grabar Kitarović: Ne zanima me

Sputnik 24.04.2018
Premijerka Srbije Ana Brnabić potvrdila je da će Srbija uvesti kontramere Hrvatskoj zbog toga što je ta zemlja zabranila ulazak ministru odbrane Aleksandru Vulinu. Na pitanje novinara koje kontramere prema Hrvatskoj će Vlada Srbije sutra usvojiti… »
Kitarović: Ne zanimaju me recipročne mere Srbije

Kitarović: Ne zanimaju me recipročne mere Srbije

Mondo 24.04.2018
Predsednica Hrvatske Kolinda Grabar Kitarović izjavila je danas da je ne zanima koje će recipročne mere Srbija uvesti Hrvatskoj zbog zabrane ulaska srpskom ministru odbrane Aleksandru Vulinu, u tu zemlju. Foto: TANJUG/ FOTO HINA - ADMIR BULJUBASIC/ bg… »
Kitarović: Ne zanimaju me recipročne mere Srbije, već dijalog!

Kitarović: Ne zanimaju me recipročne mere Srbije, već dijalog!

Kurir 24.04.2018
ZAGREB - Predsednica Kolinda Grabar Kitarović izjavila je danas da je ne zanima koje će recipročne mere Srbija uvesti Hrvatskoj zbog zabrane ulaska srpskom ministru odbrane, Aleksandru Vulinu, u tu zemlju, već je, kaže, zanima nastavak dijaloga. "Ne… »
Grabar Kitarović: Ne zanimaju me recipročne mere, već dijalog

Grabar Kitarović: Ne zanimaju me recipročne mere, već dijalog

RTS 24.04.2018
Predsednica Hrvatske Kolinda Grabar Kitarović izjavila je da je ne zanima koje će recipročne mere Srbija uvesti Hrvatskoj zbog zabrane ulaska ministru odbrane Aleksandru Vulinu u tu zemlju, već je, kaže, zanima nastavak dijaloga. "Ne zanima me koji… »
Brnabić potvrdila uvođenje kontramera Hrvatskoj

Brnabić potvrdila uvođenje kontramera Hrvatskoj

Telegraf 24.04.2018
Na pitanje novinara koje kontramere prema Hrvatskoj će Vlada Srbije sutra usvojiti, Brnabić je kratko rekla - "videćete sutra" Premijerka Ana Brnabić je potvrdila danas da će Srbija uvesti kontramere Hrvatskoj, zbog toga što je ta zemlja zabranila… »
Kitarović ne zanimaju naše kontramere: Srbija mora odlučiti kako će dalje

Kitarović ne zanimaju naše kontramere: Srbija mora odlučiti kako će dalje

Telegraf 24.04.2018
Šešelj i Vulin su unutrašnje pitanje Srbije, na njima je da to reše, kaže predsednica Hrvatske. Predsednica Kolinda Grabar Kitarović izjavila je danas da je ne zanima koje će recipročne mere Srbija uvesti Hrvatskoj zbog zabrane ulaska srpskom… »

Vesti dana »