Povezane vesti
Promovisana fotomonografija Darka Dozeta
RTV 24.04.2018
NOVI SAD - Monografija "Darko Dozet-20 godina" ima 288 strana, podeljena je u desetak oblasti sa ukupno oko 250 fotografija, a prisutni su imali priliku da vide i izložbu fotografija koje su obeležile protekle dve decenije Darkovog fotografskog rada… »
Monografija Darka Dozeta promovisana večeras u Muzeju Vojvodine
Moj Novi Sad 24.04.2018
Večeras je u prisustvu mnogobrojnih uglednih gostiju promovisana foto-monografija Darka Dozeta pod nazivom „Darko Dozet-20 godina“. Monografija ima 288 strana, podeljena je u desetak oblasti sa ukupno oko 250 fotografija, a prisutni su imali priliku… »
Predstavljene fotomonografija i izložba Darka Dozeta
Dnevnik 24.04.2018
Fotomonografija “20 godina u jednoj sekundi” fotoreportera Darka Dozeta, kojom su obeležene protekle dve decenije autorovog stvaralaštva, predstavljena je u Muzeju Vojvodine. Tom prilikom otvorena je i retrospektivna izložba koj obuhvata više od… »
Vesti dana »

Studenti, đaci i profesori u blokadi marširaju ka Beogradu – kolone krenule iz Novog Sada, Subotice i Smedereva
RTV pre 1 satjoš 21 povezana

Branko Ružić za N1 kaže da treba razrešiti dilemu ko kampuje kod Predsedništva, otkrio šta „boli“ Dačića (VIDEO)
Danas pre 9 minutajoš 12 povezanih

Ističe pritvor miloradu grčiću i papiću: Oglasilo se tužilaštvo, traže da ostanu iza rešetaka!
Kurir pre 1 satjoš 12 povezanih

Maslenjikov: NATO stvara dodatne pretnje bezbednosti Rusije na Arktiku
RTV pre 39 minutajoš 30 povezanih