Povezane vesti

(Video) Luna Đogani nakon burne svađe: Ja se tresem ovde, nije mi dobro, a on ništa?!

(Video) Luna Đogani nakon burne svađe: Ja se tresem ovde, nije mi dobro, a on ništa?!

Kurir 25.04.2018
Pošto pevač Sloba Radanović nije napuštao svoju i dalje zakonitu suprugu Kristinu Kockar kada joj je bilo loše, strašno posvađao se sa devojkom Lunom Đogani, čak joj i zapretio raskidom. Nju je to u potpunosti slomilo, dok se on posle nekoliko… »
(Video) Posle drame sa Kijom, Luna i Sloba završili, đoganijeva vikala: Zbog tebe je svima loše! Ja ne mogu da padam u…

(Video) Posle drame sa Kijom, Luna i Sloba završili, đoganijeva vikala: Zbog tebe je svima loše! Ja ne mogu da padam u…

Kurir 25.04.2018
Nakon što je Kristina Kija Kockar u nesvesnom stanju izvedena iz "Zadruge", Luna Đogani je rešila da Slobi Radanoviću kaže daje gotovo. Ona je prvo sedela sa Zoricom Marković kojoj je kroz suze pričala kako se oseća povodom svega. Kada je Sloba… »
Na pragu raskida zbog Kije? Luna sasula Slobi sve u lice: Uništio si život i meni i njoj! (video)

Na pragu raskida zbog Kije? Luna sasula Slobi sve u lice: Uništio si život i meni i njoj! (video)

Večernje novosti 25.04.2018
Luna krivi sebe zbog najnovijih svađa Kije i Slobe. Tvrdi da je Sloba unisštio život i njoj i Kiji. Nakon što je Luna Đogani razgovarala sa Zoricom Marković, polako ali sigurno počela je da menja mišljenje o celokupnoj situaciji koja ih je pratila… »
(Video) Nakon drame u rijalitiju: Luna poludela, posvađala se sa Slobom! U du.e treba da me ljubiš, a ne tako da mi se…

(Video) Nakon drame u rijalitiju: Luna poludela, posvađala se sa Slobom! U du.e treba da me ljubiš, a ne tako da mi se…

Kurir 25.04.2018
U rijalitiju "Zadruga" sinoć su se žestoko posvađali Kristina Kija Kockar i Sloba Radanović, nakon čega je ona još uvke zakonitom suprugu zabila nokte u vrat. Sloba je danas nervozan prepričavao njegov razgovor Luni Đogani i Milanu Miloševiću… »
Haos u Zadruzi Posle tuče sa Slobom, Kija napustila rijaliti uz jecaje (video)

Haos u Zadruzi Posle tuče sa Slobom, Kija napustila rijaliti uz jecaje (video)

Večernje novosti 25.04.2018
Kija Kockar i Sloba Radanović su se u toku jučerašnjeg dana posvađali, da bi se potom i potukli. Učesnica rijalitija televizije "Pink", o kojoj već mesecima ne prestaje da se priča, nije mogla da veruje šta se dešava u "Zadruzi", pa je bes… »
(VIDEO) kija se potukla sa slobom, povraćala, plakala: Niko nije mogao da joj priđe, a onda je Hitna pomoć došla po nju

(VIDEO) kija se potukla sa slobom, povraćala, plakala: Niko nije mogao da joj priđe, a onda je Hitna pomoć došla po nju

Kurir 25.04.2018
Kija Kockar i Sloba Radanović su se posvađali, a kasnije i potukli, što je stjuardesi teško palo pa je tokom noći izgubila kontrolu, pa je odlučila da izađe iz rijalitija. Slobina zakonita supruga je povraćala, plakala na sav glas, te nikako nije… »
Zarila mu nokte u lice: Kija i Sloba se potukli u "Zadruzi", razdvajalo ih obezbeđenje!

Zarila mu nokte u lice: Kija i Sloba se potukli u "Zadruzi", razdvajalo ih obezbeđenje!

Blic 24.04.2018
Situacija se otrgla kontroli, pa nisu birali uvrede kojima će se međusobno "častiti", a nije izostao ni fizički kontakt, što je šokiralo mnoge koji prate rijaliti televizije "Pink". - Jesi li me voleo kada si me oženio? - pitala je Kija kroz suze… »

Vesti dana »