Povezane vesti

Dačić: Kosovo ne može da bude rešeno jednim sporazumom

Dačić: Kosovo ne može da bude rešeno jednim sporazumom

RTV 25.04.2018
BEOGRAD - Trajno rešenje kosovskog pitanja je "vin-vin" kombinacija za Beograd, za Prištinu i za Evropsku uniju, izjavio je danas potpredsednik vlade i ministar spoljnih poslova Ivica Dačić. Govoreći na konferenciji "Nove perspektive za Zapadni… »
Dačić otkriva: Ja bih zbog ovoga povukao potpis sa Briselskog sporazuma! (video)

Dačić otkriva: Ja bih zbog ovoga povukao potpis sa Briselskog sporazuma! (video)

Pravda 25.04.2018
Kosovo je prioritet u svim diplomatskim aktivnostima Srbije, kaže ministar spoljnih poslova Ivica Dačić i dodaje da je važna poseta belgijskog premijera Šarla Mišela jer će ta zemlja sada imati više razumevanja za Srbiju. On je naglasio da je zbog… »
Dačić o EU: Boluju od gluvonemosti kada je Srbija u pitanju (video)

Dačić o EU: Boluju od gluvonemosti kada je Srbija u pitanju (video)

Srbija danas 25.04.2018
Povodom izjave Blerima Šalje, Dačić je rekao da bi zbog toga povukao potpis za Briselskog sporazuma. Kosovo je prioritet u svim diplomatskim aktivnostima Srbije, kaže ministar spoljnih poslova Ivica Dačić i dodaje da je važna poseta belgijskog… »
Dačić otkriva: Ja bih zbog ovoga povukao potpis sa Briselskog sporazuma! EU boluje od gluvonemosti kad je o Srbiji reč

Dačić otkriva: Ja bih zbog ovoga povukao potpis sa Briselskog sporazuma! EU boluje od gluvonemosti kad je o Srbiji reč

Kurir 25.04.2018
BEOGRAD - Kosovo je prioritet u svim diplomatskim aktivnostima Srbije, kaže ministar spoljnih poslova Ivica Dačić i dodaje da je važna poseta belgijskog premijera Šarla Mišela jer će ta zemlja sada imati više razumevanja za Srbiju. On je naglasio… »
Evropska unija ne čuje probleme Srbije: Dačić otkrio šta koči u pregovorima sa Prištinom

Evropska unija ne čuje probleme Srbije: Dačić otkrio šta koči u pregovorima sa Prištinom

Telegraf 25.04.2018
- Ne očekujem da će oni sada drugačije reagovati - rekao je ministar. Kosovo je prioritet u svim diplomatskim aktivnostima Srbije, kaže ministar spoljnih poslova Ivica Dačić i dodaje da je važna poseta belgijskog premijera Šarla Mišela jer će ta… »
Šalja: ZSO tek posle sporazuma Kosova i Srbije

Šalja: ZSO tek posle sporazuma Kosova i Srbije

Danas 24.04.2018
Politički savetnik predsednika Kosova Hašima Tačija, Blerim Šalja, kaže da Zajednica srpskih opština neće biti formirana pre potpisivanja konačnog sporazuma između Kosova i Srbije. „Neće biti Zajednice bez obavezujućeg sporazuma“, rekao je… »

Vesti dana »