Povezane vesti
Palma de Majorka zabranjuje izdavanje stanova turistima
Dnevnik 25.04.2018
MADRID: Grad Palma na ostrvu Majorka planira da zabrani izdavanje stanova turistima i tako postane prvi španski grad koji će uvesti ovu meru. Gradonačelnik ovog grada Antoni Noguera rekao je danas da će gradske vlasti glasati za tu odluku, jer "nema… »
Grad Palma planira zabranu izdavanja stanova turistima
Nova ekonomija 25.04.2018
Grad Palma na ostrvu Majorka planira da zabrani izdavanje stanova turistima i tako postane prvi španski grad koji će uvesti ovu meru. Gradonačelnik ovog grada Antoni Noguera rekao je danas da će gradske vlasti glasati za tu odluku, jer "nema ničeg goreg… »
Svi u hotel ili pansion: U ovom popularnom španskom letovalištu turisti više ne mogu da iznajme stan
Kurir 25.04.2018
Grad Palma na ostrvu Majorka planira da zabrani izdavanje stanova turistima i tako postane prvi španski grad koji će uvesti tu meru. Basta con il #turismo spazzatura #basura #junk , #Noguera sindaco di #Palma di #Maiorca #Mallorca vieta l’affitto delle… »
Turisti više neće moći da iznajme stan u Palmi
Radio 021 25.04.2018
Grad Palma na ostrvu Majorka planira da zabrani izdavanje stanova turistima i tako postane prvi španski grad koji će uvesti ovu meru. Gradonačelnik ovog grada Antoni Noguera rekao je da će gradske vlasti glasati za tu odluku, jer "nema ničeg goreg nego… »
Vesti dana »
Nema najave sastanka Putina i Trampa do kraja godine: Peskov otkriva šta koči razgovore
Dnevnik pre 39 minutajoš 25 povezanih
Dvostruko ubistvo u Nikšiću: Tela dve osobe pronađena u iznajmljenom stanu, policija traga za ubicom
NIN pre 1 satjoš 17 povezanih
Posle maglovitog i hladnog jutra, tokom dana sunčano, temperatura do 15 stepeni
N1 Info pre 2 satajoš 15 povezanih






