Povezane vesti

Vojska radila drugu obdukciju: Forenzičarima nelogična priča da se Bojana ubila

Vojska radila drugu obdukciju: Forenzičarima nelogična priča da se Bojana ubila

Kurir 25.04.2018
Pripadnica Vojske Srbije Bojana Milanović (24) ubila se u ponedeljak na Dan Vojske Srbije u porodičnoj kući u selu Dublje kod Bogatića, pet dana pred svoju svadbu, a bila je i u petom mesecu trudnoće, a njena majka Snežana je za portal SrbijaDanas… »
"Kako se upucala dva puta?" Porodica ne veruje da se trudna Bojana ubila pred svadbu

"Kako se upucala dva puta?" Porodica ne veruje da se trudna Bojana ubila pred svadbu

Press 25.04.2018
Nakon smrti trudnice Bojane Milanović (24), pripadnice Vojske Srbije, njena majka Snežana u potresnoj ispovesti priča kako sumnja u zvaničnu verziju i ne veruje da je njena ćerka izvršila samoubistvo. Foto:Blic.rs Majka, skrhana od bola, kaže da je… »
Ispovest verenika vojne bolničarke koja se ubila: Kad bih samo znao zašto. To će me progoniti ceo život!

Ispovest verenika vojne bolničarke koja se ubila: Kad bih samo znao zašto. To će me progoniti ceo život!

Kurir 25.04.2018
Bila je vesela, kao i svaki drugi dan. Ručali smo i otišao sam na posao. Ujutru sam je našao mrtvu, rekao je za Kurir Joviša Marinković o samoubistvu Bojane Milanović u Bogatiću kod Šapca. U potpunom sam šoku, ovo je bio grom iz vedra neba. Tog… »

Vesti dana »