Povezane vesti

Kompanija Leoni otvorila novi pogon u Nišu, posao za još 1125 ljudi

Kompanija Leoni otvorila novi pogon u Nišu, posao za još 1125 ljudi

Studio B 25.04.2018
Nemačka kompanija „Leoni“, proizvođač optičkih vlakana i kablova, otvorila je u Nišu novi proizvodni pogon, pod čijim krovom će posao naći 1.125 radnika. Otvaranju prisustvovao i predsednik Srbije Aleksandar Vučić, koji je Nišlijama… »
Vučić stigao u Leoni, sačekalo ga više hiljada građana: Lopova se nikad nisam plašio, niti ću! (FOTO)

Vučić stigao u Leoni, sačekalo ga više hiljada građana: Lopova se nikad nisam plašio, niti ću! (FOTO)

Telegraf 25.04.2018
Povod za posetu kompaniji je završetak poslednje faze radova na njenoj izgradnji. Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić obišao je danas fabriku Leoni u Nišu, gde je svečano otvoren novi pogon. U Nišu se otvara novi proizvodni pogon: Posao… »
Vučić pred 10.000 ljudi u Nišu: Doveli smo fabrike i digli grad iz pepela (foto)

Vučić pred 10.000 ljudi u Nišu: Doveli smo fabrike i digli grad iz pepela (foto)

Srbija danas 25.04.2018
Predsednik Vučić je stigao u Niš kako bi obišao fabriku "Leoni" Više od 10.000 hiljada građana Niša okupilo se danas ispred novoizgrađene fabrike Leoni, kako bi dočekalo predsednika Srbije Aleksandra Vučića. Predsednik Vučić danas stigao je u… »
Je l' hoćete sami da finansirate aerodrom, a Janković da bude direktor: Vučić o protestima u Nišu

Je l' hoćete sami da finansirate aerodrom, a Janković da bude direktor: Vučić o protestima u Nišu

Telegraf 25.04.2018
Prema rečima gradonačelnika Bulatovića, Grad Niš će se rukovoditi interesima grada i njegovih građana prilikom donošenja odluke o aerodromu "Konstantin Veliki", ali je naglasio da je stav grada o tom pitanju već poznat. Predsednik Srbije… »
Vučić iz niša poručuje: Šta ja to mogu da predam, a da Janković, Jeremić i Đilas već nisu predali!

Vučić iz niša poručuje: Šta ja to mogu da predam, a da Janković, Jeremić i Đilas već nisu predali!

Srbija danas 25.04.2018
"U našoj zemlji je moguće da izmišljate šta želite" U našoj zemlji je moguće da izmišljate šta želite. Ali šta ja mogu da predam što Janković, Jeremić i Đilas već nisu predali, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić odgovarajući na… »
Šta ja to mogu da predam, a da Janković, Jeremić i Đilas već nisu predali!? Vučić odgovarao na teška pitanja o Kosovu

Šta ja to mogu da predam, a da Janković, Jeremić i Đilas već nisu predali!? Vučić odgovarao na teška pitanja o Kosovu

Telegraf 25.04.2018
- Ali šta to vredi kad oni svakog dana nešto izmišljaju. Reći će sutra da sam vas jurio motkom po Leoniju - rekao je Vučić. Posle otvaranja novog pogona u niškoj fabrici Leoni, predsednik Srbije Aleksandar Vučić je odgovarao na novinarska… »
Vučić u Nišu : Niš postaje apsolutni centar celog Balkana

Vučić u Nišu : Niš postaje apsolutni centar celog Balkana

Jug press 25.04.2018
NIŠ Danas je u Nišu Nemačka kompanija “Leoni”, proizvođač optičkih vlakana i kablova, otvorila novi proizvodni pogon. Otvaranju novog pogona prisustvovao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić koga je ispred Leonija dočekalo oko sedam hiljada… »
Otvoren novi pogon “Leonija” – posao za još 1123 radnika

Otvoren novi pogon “Leonija” – posao za još 1123 radnika

Jug press 25.04.2018
NIŠ Uz prisustvo velikog broja građana Niša, predsednika Srbije Aleksandra Vučića I potpredsednice Vlade Zorane Mihajlović danas je u Nišu otvoren pogon “Leonija”, fabrike u kojoj se izrađuju kablovi za automobile marke BMW i pod čijim će… »
Došli iz svih krajeva jugoistoka Srbije da čuju Vučičev govor od 10 minuta

Došli iz svih krajeva jugoistoka Srbije da čuju Vučičev govor od 10 minuta

Južne vesti 25.04.2018
U radno vreme, “spontano” i iz gotovo svih krajeva jugoistočne Srbije, oko 7.000 građana dočekalo je predsednika Aleksandra Vučića, koji im je pred otvaranje novog pogona fabrike Leoni u Nišu posvetio jedva 10 minuta, što je bilo dovoljno da mu… »
Vučić: U avgustu otvaranje još jedne fabrike u Nišu

Vučić: U avgustu otvaranje još jedne fabrike u Nišu

Jugmedia 25.04.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je danas da će u avgustu ove godine u Nišu otvoriti pogon i poznati austrijski proizvođač rasvete Cumtobel, ali i da će država pomoći i radnicima propalih niških fabrika koji traže zaostale plate… »
Leoni otvorio pogon u Nišu, oko 7.000 gradjana dočekalo Vučića ispred fabrike

Leoni otvorio pogon u Nišu, oko 7.000 gradjana dočekalo Vučića ispred fabrike

Niške vesti 25.04.2018
Pogon gde će se proizvoditi auto-kablovi je na oko 20.000 kvadrata, a u njega je uloženo oko 22 miliona evra. Država je pomogla otvaranje pogona otkupom zemljišta za izgradnju i isplatom subvencija Leoniju. Otvaranju pogona u Nišu prisustvovao je… »
Vučić: Šta ja imam da predam što nisu Jeremić, Janković i Djilas već predali i izgubili

Vučić: Šta ja imam da predam što nisu Jeremić, Janković i Djilas već predali i izgubili

Beta video 25.04.2018
NIŠ - ``Da budem otvoren, šta ja imam da predam što nisu Jeremić, Janković i Djilas već predali i izgubili? Šta da dam što oni nisu? Crnu Goru? Kosovo, koje je 2008. proglasilo nezavisnost a oni tome dali pravni pečat 2010. i 20111. godine?``… »
Vučić: Niš postaje centar Balkana Na hiljade ljudi čeka dolazak Vučića u Niš Niška opozicija poručuje SNS-u da ne tera…

Vučić: Niš postaje centar Balkana Na hiljade ljudi čeka dolazak Vučića u Niš Niška opozicija poručuje SNS-u da ne tera…

Jugmedia 25.04.2018
Danas vidite kako se ono što smo obećali ostvaruje, rekao je predsednik Aleksandar Vučić obraćajući se Nišlijama, više hiljada njih koji su došli da mu iskažu podršku uoči svečanosti povodom završetka radova novog pogona fabrike Leoni… »

Vesti dana »