Povezane vesti

Barselona: Đoković poražen od Kližana

Barselona: Đoković poražen od Kližana

Dnevnik 25.04.2018
BARSELONA: Najbolji srpski teniser Novak Đoković eliminisan je u drugom kolu turnira u Barseloni, pošto je danas izgubio od Slovaka Martina Kližana 6:2, 1:6, 6:3. Đoković je dobio "vajld kard" za ovaj turnir, ali nije uspeo da ostvari cilj i "veže"… »
Kazna za pogrešne procene

Kazna za pogrešne procene

Politika 25.04.2018
Poraz od 140. tenisera sveta Martina Kližana u Barseloni (6:2, 1:6, 6:3) pokazao da Novak Đoković nema uvid u svoju trenutnu formu. Imali su sreće oni navijači Novaka Đokovića koji su odgledali samo drugi set meča sa Martinom Kližanom, u… »
Đoković završio takmičenje u Barseloni: Poraz za brigu, ali i nadu

Đoković završio takmičenje u Barseloni: Poraz za brigu, ali i nadu

Večernje novosti 25.04.2018
Srpski teniser nije uspeo da se plasira u osminu finala turnira u Kataloniji, pošto je u drugom kolu izgubio od Slovaka 2:6, 6:1, 3:6. Nedostaje mi kontinuitet - kaže Novak. OD SPECIJALNOG IZVEŠTAČA "NOVOSTI": BARSELONA NAŽALOST, Novak Đoković… »
Budimpešta: Bedene preokretom do trećeg kola

Budimpešta: Bedene preokretom do trećeg kola

N1 Info 25.04.2018
Slovenački teniser Aljaž Bedene plasirao se u četvrtfinale ATP turnira serije 250 u Budimpešti, pošto je u tri seta savladao Italijana Matea Beretinija. U svakom od tri seta Bedene je bio u rezultatskom zaostatku. U prvom je Italijan 104. na ATP… »
Utučeni Đoković: Teško je nositi se sa ovakvim mečevima i porazima

Utučeni Đoković: Teško je nositi se sa ovakvim mečevima i porazima

Hot sport 25.04.2018
Najbolji srpski teniser Novak Đoković doživeo je novo razočaranje, pošto je već na startu turniru u Barseloni eliminisan od Martina Kližana. Slovački teniser je u ovom meču slavio sa 2:1, po setovima 6:2, 1:6, 6:3 i tako pokvario Novakov povratak… »
Nole: Žao mi je što nisam ispunio očekivanja

Nole: Žao mi je što nisam ispunio očekivanja

Dnevnik 25.04.2018
"Žao mi je što nisam ispunio očekivanja – ni navijača, ni svoja lično. Nisam bio na potrebnom nivou, a priznajem da je teško nositi se sa ovakvim mečevima i porazima. Nastaviću da pokušavam i videću gde će me to dovesti", rekao je Đoković… »
Đoković: Izneverio sam i publiku i sebe

Đoković: Izneverio sam i publiku i sebe

N1 Info 25.04.2018
Srpki teniser Novak Đoković bio je razočaran posle poraza od Martina Kližana u prvom meču na turniru u Barseloni. Bivši prvi reket sveta je razočarao publiku u svom prvom duelu u Kataloniji još od 2006. godine. "Žao mi je što nisam opravdao… »
Đoković otvorio dušu: Teško je nositi se sa ovakvim porazima

Đoković otvorio dušu: Teško je nositi se sa ovakvim porazima

Vesti online 25.04.2018
Novak Đoković odigrao je samo jedan meč u Barseloni pošto je od njega bio bolji Martin Kližan iz Slovačke. Duga pauza zbog povrede i operacija lakta ostavili su vidljiv trag na Đokoviću, koji gubi mečeve od malo poznatih tenisera. - Žao mi je… »
Đoković se nije plasirao u treće kolo u Barseloni

Đoković se nije plasirao u treće kolo u Barseloni

Danas 25.04.2018
Najbolji srpski teniser Novak Đoković nije uspeo da se plasira u treće kolo turnira u Barseloni, pošto je danas izgubio od Slovaka Martina Kližana u tri seta, sa 6:2, 1:6, 6:3. Kao i u gotovo svim mečevima posle povratka na teren Đoković je imao… »
Kližan posle istorijske pobede: Razumem Đokovića, imao sam sličnu situaciju

Kližan posle istorijske pobede: Razumem Đokovića, imao sam sličnu situaciju

Vesti online 25.04.2018
Slovački teniser Martin Kližan napravio je veliko iznenađenje pobedivši Novaka Đokovića na turniru u Barseloni. Ipak, 140. teniser sveta nije previše poleteo pošto je savladao nekada prvog reketa sveta. - Znam da se Nole polako vraća posle… »
ATP Barselona: Kližan eliminisao Novaka već na startu turnira!

ATP Barselona: Kližan eliminisao Novaka već na startu turnira!

Hot sport 25.04.2018
Najbolji srpski teniser Novak Đoković nakon oporavka od povrede nikako ne može da pronađe ritam, a danas je u drugom kolu turnira u Barseloni eliminisan od Slovaka Martina Kližana nakon tri seta, rezultatom 2:6, 6:1, 3:6. Od samog starta meča videlo… »
Kraj: Đoković - Kližan 2:6, 6:1, 3:6

Kraj: Đoković - Kližan 2:6, 6:1, 3:6

Večernje novosti 25.04.2018
Najbolji srpski teniser poražen je u drugom kolu turnira u Kataloniji. Slovak Martin Kližan je slavio 6:2, 1:6, 6:3 i tako došao do prve pobede protiv Noleta u njihovom petom duelu. U danu kada je objavio povratak kondicionog trenera Gebharda Fila… »
Đoković od očaja do sjaja i nazad

Đoković od očaja do sjaja i nazad

Mondo 25.04.2018
Srpski teniser doživeo je poraz na startu turnira u Barseloni za koji je dobio specijalnu pozivnicu organizatora. Foto: Guliver/Getty Images/Julian Finney Novak Đoković veoma loše je započeo prvi meč na turniru u Barseloni, onda je odigrao sjajno… »
Kližan zaustavio Đokovića u Barseloni

Kližan zaustavio Đokovića u Barseloni

Novi magazin 25.04.2018
Srpski teniser Novak Đoković nije uspeo da se plasira u osminu finala turnira u Barseloni, pošto je danas u drugom kolu izgubio od Slovaka Martina Kližana sa 2:6, 6:1, 3:6. Kližan je do prve pobede nad Đokovićem stigao posle sat i 38 minuta. Slovak… »
Jedan dobar set nedovoljan - Đoković eliminisan!

Jedan dobar set nedovoljan - Đoković eliminisan!

Sportske.net 25.04.2018
Dvanaesti teniser sveta eliminisan je u drugom kolu turnira u Barseloni. Bolji od Novaka Đokovića bio je Martin Kližan. Najbolji srpski teniser Novak Đoković eliminisan je na startu turnira u Barseloni. Slovak Martin Kližan savladao je Novaka… »
Tuga, čemer - jad! I Kližan tukao Đokovića

Tuga, čemer - jad! I Kližan tukao Đokovića

Mozzart sport 25.04.2018
Naš teniser završio učešće na turniru u Barseloni - 1:2. Povratak na teniski vrh - ako i bude bio moguć - biće posut trnjem! Nekada najbolji igrač sveta Novak Đoković oprostio se od turnira u Barseloni, pošto je u drugom kolu izgubio od Slovaka… »
Kližan nakon tri seta bolji od Đokovića

Kližan nakon tri seta bolji od Đokovića

N1 Info 25.04.2018
Martin Kližan savladao je Novaka Đokovića u drugom kolu turnira u Barseloni i plasirao se u osminu finala. Martin Kližan savladao je Novaka Đokovića u drugom kolu ATP turnira u Barseloni i plasirao se u osminu finala gde će mu rival biti Felisijano… »
Okuplja se stari tim - Novak vratio još jednog bivšeg trenera

Okuplja se stari tim - Novak vratio još jednog bivšeg trenera

Sportske.net 25.04.2018
Srpski teniser Novak Đoković priključio je svom timu kondicionog trenera sa kojim je radio u vreme dok je beležio najveće uspehe na ATP turu. Najbolji srpski teniser Novak Đoković u sredu započinje takmičenje na turniru u Barseloni, a pred duel… »
Đoković: "Pravio sam greške, sve je to životna škola"

Đoković: "Pravio sam greške, sve je to životna škola"

Sportske.net 25.04.2018
Najbolji srpski teniser Novak Đoković govorio je o periodu koji je ostavio iza sebe i objasnio šta su mu kratkoročni i dugoročni ciljevi uoči nastupa na turniru u Barseloni. Srpski teniser Novak Đoković u sredu će odigrati prvi meč na turniru u… »
Đoković posle Barse ide u Portugal

Đoković posle Barse ide u Portugal

Mondo 25.04.2018
Organizatori Milenijum Eštoril Opena ponudili su najboljem srpskom teniseru specijalnu pozivnicu za nastup na turniru serije 250 koji startuje 30. aprila. Foto: Guliver/Getty Images/Julian Finney Novak Đoković počinje takmičenje na turniru u… »
Slovak bolji u maratonu

Slovak bolji u maratonu

Danas 24.04.2018
Đoković na startu Barselone protiv Martina Kližana Novak Đoković igraće danas u drugom kolu turnira u Barseloni protiv Martina Kližana. Đoković je bio slobodan u prvom kolu, dok je Slovak u sjajnom meču na kraju uspeo da porazi Federika… »

Vesti dana »