Povezane vesti

Dodik: Brisel naštimovan samo da osuđuje Srbe

Dodik: Brisel naštimovan samo da osuđuje Srbe

Vesti online 25.04.2018
Predsednik RS Milorad Dodik naveo je da ga ne iznenađuje ćutanje Brisela na poslednje događanje u Hrvatskoj i “povampirenje ustaštva“. Kako je rekao, Brisel je "naštimovan" samo da osuđuje Srbiju i Republiku Srpsku. On kaže da se vidi… »
Dodik: Ne iznenađuje me ćutanje Brisela na događaje u Hrvatskoj, oni su naštimovani samo da osuđuju Srbe

Dodik: Ne iznenađuje me ćutanje Brisela na događaje u Hrvatskoj, oni su naštimovani samo da osuđuju Srbe

Kurir 25.04.2018
Ne iznenađuje me ćutanje Brisela na poslednje događaje u Hrvatskoj i povampirenje ustaštva, jer je Brisel "naštimovan" samo da osuđuje Srbiju i Republiku Srpsku, ocenjuje predsednik RS Milorad Dodik. On kaže da se vidi povlačenje Brisela u svemu u… »
Dodik: Brisel naštimovan samo da osuđuje Srbiju i Republiku Srpsku

Dodik: Brisel naštimovan samo da osuđuje Srbiju i Republiku Srpsku

Sputnik 25.04.2018
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da ga ne iznenađuje ćutanje Evropske unije na povampirenje fašizma i ustaštva u Hrvatskoj, „jer je Brisel naštimovan samo da osuđuje Srbiju i Republiku Srpsku“. „Videli smo njihovo… »
Dodik napao Brisel! Ćutite na povampireno ustaštvo, a naštimovani ste da osuđujete Srpsku i Srbiju!

Dodik napao Brisel! Ćutite na povampireno ustaštvo, a naštimovani ste da osuđujete Srpsku i Srbiju!

Pravda 25.04.2018
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da ga ne iznenađuje ćutanje EU na povampirenje fašizma i ustaštva u Hrvatskoj, "jer je Brisel naštimovan samo da osuđuje Srbiju i Republiku Srpsku". "Videli smo njihovo povlačenje u svemu u čemu… »

Vesti dana »