Povezane vesti

(Video) Drama ne jenjava: Nakon panike zbog Kijinog stanja, ova učesnica žestoko kažnjena!

(Video) Drama ne jenjava: Nakon panike zbog Kijinog stanja, ova učesnica žestoko kažnjena!

Kurir 25.04.2018
Drama u rijalitiju "Zadruga" nikako ne jenjava. Nakon svađe i tuče između Kristine Kije Kockar i Slobe Radanovića, zavladao je opšti haos, a Luna Đogani je sve to loše podnela. Da stvar bude još gora u rijalitiju, Veliki šef je po hitnom postupku… »
"Upropastio mi je život, zaljubila sam se u pogrešnog": Kad je videla Slobu sa Kijom, Luna jecala na sav glas

"Upropastio mi je život, zaljubila sam se u pogrešnog": Kad je videla Slobu sa Kijom, Luna jecala na sav glas

Blic 25.04.2018
Nakon što je Kija Kockar doživela nervni slom zbog svađe sa Slobom, Luna Đogani se zbog ove situacije takođe posvađala sa pevačem i završila u suzama. Kija je danas bila u toliko teškom stanju da je umalo ostala bez svesti, a Sloba je odmah… »
Pogledajte kako je Luna reagovala kada je čula da Kija hoće da napusti Zadrugu (video)

Pogledajte kako je Luna reagovala kada je čula da Kija hoće da napusti Zadrugu (video)

Svet & Skandal 25.04.2018
Kija Kockar je doživela nervni slom u Zadruzi. Nakon haosa tokom kog je i gađala Slobodana, lupala je o kapiju u želji da je puste napolje, a agonija na vratima trajala je nekoliko sati. Kija se tresla, plakala, vrištala, govorila da nije tu zbog… »
Luna u očaju jecala zbog Kije i Slobe: "Ovo je ponižavanje i blamiranje!"

Luna u očaju jecala zbog Kije i Slobe: "Ovo je ponižavanje i blamiranje!"

Blic 25.04.2018
Luna Đogani našla se u veoma teškom psihičkom stanju nakon drame koja je nastala prilikom poslednje svađe Kije Kockar i Slobe Radanović, a zbog koje je Kristina pokušala da napusti "Zadrugu". Kija satima nije mogla da dođe sebi, plakala je, lupala… »

Vesti dana »