Povezane vesti

Brnabić: O recipročnim merama prema Hrvatskoj odlučićemo sutra

Brnabić: O recipročnim merama prema Hrvatskoj odlučićemo sutra

Dnevnik 25.04.2018
BEOGRAD: Vlada Srbije će sutra na redovnoj sednici doneti mere, kao odgovor na odluku Hrvatske da zabrani ministru odbrane Aleksandru Vulinu ulazak u tu državu, rekla je danas premijerka Ana Brnabić i dodala da ima pedlog odluke. "Imam predlog, jutros… »
Brnabić: Usvojićemo recipročne mere prema Hrvatskoj

Brnabić: Usvojićemo recipročne mere prema Hrvatskoj

Danas 25.04.2018
Premijerka Srbiju Ana Brnabić izjavila je danas da će Vlada na svojoj redovnoj sednici u četvrtak usvojiti recipročne mere prema Hrvatskoj, najavljene posle zabrane ulaska ministru odbrane Aleksandru Vulinu u tu zemlju. Imam predlog, jutros sam radila… »
Brnabić: Vlada sutra usvaja recipročne mere prema Hrvatskoj

Brnabić: Vlada sutra usvaja recipročne mere prema Hrvatskoj

Novi magazin 25.04.2018
Premijerka Srbije Ana Brnabić najavila je da će Vlada sutra na sednici usvojiti recipročne mere prema Hrvatskoj. "Imam predlog, jutros sam radila na tome", rekla je Brnabić novinarima u Beogradu. Na pitanje kakve će te mere biti, Brnabić je rekla… »
Brnabić: Usvojićemo recipročne mere, imam predlog

Brnabić: Usvojićemo recipročne mere, imam predlog

N1 Info 25.04.2018
Premijerka Srbije Ana Brnabić najavila je da će Vlada sutra na sednici usvojiti recipročne mere prema Hrvatskoj. "Imam predlog, jutros sam radila na tome", rekla je Brnabić. Na pitanje kakve će te mere biti, Brnabić je rekla "videćete sutra"… »
Vlada Srbije u četvrtak o recipročnim merama Hrvatskoj

Vlada Srbije u četvrtak o recipročnim merama Hrvatskoj

Slobodna Evropa 25.04.2018
Vlada Srbije će u četvrtak raspravljati o recipročnim merama Hrvatskoj koja je zabranila ulazak u zemlju ministru odbrane Srbije Aleksandru Vulinu, potvrdio je šef diplomatije Ivica Dačić. On međutim, kaže da ne zna na koga će se te mere… »

Vesti dana »