Povezane vesti
Uvoznici traže da se ograniči uvoz polovnjaka
Radio 021 25.04.2018
Srpska asocijacija uvoznika vozila i delova danas je ponovo zatražila da državni organi ograniče uvoz polovnih vozila jer ugrožavaju bezbednost saobraćaja i doprinose zagađenju životne sredine. "Trend rasta uvoza polovnih vozila se nastavlja i u ovoj… »
Odlaganje neminovnog - šteta za sve
Auto blog 25.04.2018
Asocijacija uvoznika vozila i delova je početkom 2017.g. počela sa praćenjem tržišta uvezenih upotrebljavanih vozila u Srbiju. Tada smo se po prvi put oglasili sa podacima o broju tih vozila registovanih u 2016. g. Taj podatak, a radi se o 117.413… »
Poguban uticaj polovnjaka - zašto država ćuti i toleriše stanje?
Vrele gume 25.04.2018
ODLAGANJE NEMINOVNOG – ŠTETA ZA SVE: Poguban uticaj polovnjaka - zašto država ćuti i toleriše stanje? Asocijacija uvoznika vozila i delova ovim putem dostavlja svoje zvanično saopštenje koje u celosti prenosimo: Početkom 2017.g. srpska Asocijacija… »
Vesti dana »
Otkriven identitet prve žrtve požara u Kran-Montani: Stradao mladi sportista (17)
Mondo pre 1 satjoš 27 povezanih
Stravičan sudar kamiona u Loznici: Ima mrtvih i povređenih, prizori sa lica mesta su jezivi (foto)
Kurir pre 58 minutajoš 18 povezanih
U Švajcarskoj pet dana žalosti posle požara u kome je poginulo 40 ljudi
Beta pre 1 satjoš 17 povezanih
Danas promenljivo i osetno toplije, do 15 stepeni na zapadu zemlje
Glas Zapadne Srbije pre 1 satjoš 17 povezanih




