Povezane vesti

Šokantno priznanje ivana marinkovića: Zerina i ja se znamo od ranije, evo kako

Šokantno priznanje ivana marinkovića: Zerina i ja se znamo od ranije, evo kako

Kurir 25.04.2018
Tokom emisije "Upoznajte Parove" Ivan Marinković šokirao je sve priznanjem da je i pre rijalitija poznavao Zerinu Hećo. "Zerina i ja se znamo od ranije, jer sam ja bio veliki fan Nikole Lakića", izjavio je on. (Kurir.rs/Happytv.rs/Foto: Happy… »
Gole fotografije, izbacivanje iz stana... Svi u šoku! Nikada do sada otkriveni detalji turbulentne ljubavi između Zerine i…

Gole fotografije, izbacivanje iz stana... Svi u šoku! Nikada do sada otkriveni detalji turbulentne ljubavi između Zerine i…

Kurir 25.04.2018
Tokom emisije "Upoznajte Parove" Nenad Marinković Gastoz posvađao se sa Zerinom Hećo. Nakon svađe, par je sve iznenadio otkrivanjem detalja odnosa, za koje niko do sada nije znao! "Nećemo sad da pričamo za gole slike i ostalo", rekao je Gastoz. "A… »
Mili otkrio: Irma je strpljivo čekala trenutak da napadne!

Mili otkrio: Irma je strpljivo čekala trenutak da napadne!

Kurir 25.04.2018
Tokom emisije "Upoznajte Parove" povela se velika polemika oko svađe Dalile Dragojević i Irme Serjanić. Njih dve su se, naime, posvađale zbog Dejana, a sve to je prokomentarisao i Milutin Radosavljević Mili. "Irma je samo čekala ovo. Ona je čekala… »
Šest meseci je držao poklon od naide na krevetu: Svi su se pitali zašto ju je sklonio, a sada je Gastoz objasnio!

Šest meseci je držao poklon od naide na krevetu: Svi su se pitali zašto ju je sklonio, a sada je Gastoz objasnio!

Kurir 25.04.2018
Učesnici šeste sezone najgledanijeg rijalitija "Parovi", razgovaraju iskreno o mnogim stvarima. Nikola Lakić je pitao Nenada Marinkovića Gastoza da mu objasni zbog čega je sinoć sklonio Naidinu majicu sa kreveta, koju je držao tu od kada je ušao u… »
(Foto) Mili iskreno o Irmi: Ona je Dalilina bleda kopija!

(Foto) Mili iskreno o Irmi: Ona je Dalilina bleda kopija!

Kurir 25.04.2018
Učesnici Parova dobili su zadatak da kažu iskreno mišljenje o Irmi Serjanić. Naime, Irma je u nekoliko navrata proglašena najomraženijom učesnicom, a evo šta o njoj kaže Milutin Radosavljević Mili: "Mislim da vuče neku traumu iz prošlosti… »
Iskreno o Irmi Serjanić: Evo zbog čega je najomraženija učesnica rijalitija!

Iskreno o Irmi Serjanić: Evo zbog čega je najomraženija učesnica rijalitija!

Kurir 25.04.2018
Učesnici Parova dobili su zadatak da kažu iskreno mišljenje o Irmi Serjanić. Naime, Irma je u nekoliko navrata proglašena najomraženijom učesnicom, a evo šta o njoj kaže Dejan Dragojević: "Ona iritira svojom pojavom i ima veoma čudne grimase… »
(VIDEO) irma isprovocirala gastoza, a on izgubio živce: Svi učesnici su ustali kada je nasrnuo na nju i uradio ovo! Odmah je…

(VIDEO) irma isprovocirala gastoza, a on izgubio živce: Svi učesnici su ustali kada je nasrnuo na nju i uradio ovo! Odmah je…

Kurir 25.04.2018
U toku emisije u "Parovima" Nenad Marinković Gastoz napravio je još jedan problem zbog brojnih kazni. Dok je voditeljka vodila program, on više nije mogao da izdrži provokacije Irme Serjanić, pa je krenuo prema njoj, dok su se ostali učesnici… »

Vesti dana »