Povezane vesti
Brnabić: Prosveta i dalje prioritet Vlade Srbije
Beta video 25.04.2018
BEOGRAD - Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da će prosveta i dalje biti prioritet Vlade Srbije. ``Mi smo ukazali u godinama iza nas da je prosveta apsolutni priotritet. U mom espozeu i svemu što smo radili nedvosmisleno je jasno da su… »
Brnabić o protestu prosvetara: Obrazovanje nam je prioritet, neozbiljno je sad raspavljati o platama i procentima
Telegraf 25.04.2018
Prosveta je od 2014. godine imala najveće povećanje plata - kaže premijerka Srbije. Premijerka Ana Brnabić izjavila je danas da će prosveta i obrazovanje i dalje biti prioritet Vlade Srbije, ali da bi bilo neozbiljno da u ovom trentuku govori o procentu… »
Vesti dana »
UKRAJINSKA KRIZA: Peskov: Kijev otvorio Pandorinu kutiju – sada plaća cenu; Zelenski: Putin je potcenio najvažnije oružje Ukrajine – ljude
RTV pre 2 minutajoš 1 povezana
Skupštine Srbije nastavlja vanrednu sednicu, na dnevnom redu i rebalans budžeta
RTV pre 3 satajoš 2 povezane
Automobil izleteo sa kolovoza u centru Kraljeva, udario u majku sa dvoje dece
Danas pre 9 satijoš 1 povezana




