Povezane vesti

Skupština Srbije: Šešeljeve psovke i uvrede

Skupština Srbije: Šešeljeve psovke i uvrede

Mondo 26.04.2018
Lider Srpske radikalne stranke Vojislav Šešelj nastavlja skandalozno ponašanje u Skupštini Srbije. Foto: Mondo/ Stefan Stojanović Šešelj je na današnjoj sednici u Skupštini Srbiji psovao i vređao poslanicu Nove stranke Mariniku Tepić koja je… »
NS: Šešeljevo vređanje Tepićke primitivizam napredno-radikalske vlasti

NS: Šešeljevo vređanje Tepićke primitivizam napredno-radikalske vlasti

Danas 26.04.2018
Najprostačkije iživljavanje Vojislava Šešelja nad poslanicom Marinikom Tepić, uz prećutno odobravanje predsedavajućeg Veroljuba Arsića, slika je i prilika napredno-radikalske vlasti, piše u saošpštenju za medije Nove stranke. Kako je saopšteno… »
Haos u Skupštini: Šešelj ponovo psovao "majku ustašku" (VIDEO)

Haos u Skupštini: Šešelj ponovo psovao "majku ustašku" (VIDEO)

Vesti online 26.04.2018
Lider SRS Vojislav Šešelj psovao je iz svoje poslaničke klupe nekoliko poslanika u Skupštini Srbije, a najgore uvrede izrekao je na račun Marinike Tepić. Poslanica Tepić je tokom rasprave upitala javnu tužiteljku Zagorku Dolovac da li će… »
Poslanici o "kidnapovanju" Marka Đurića, jeftinim stanovima, vojnicima...

Poslanici o "kidnapovanju" Marka Đurića, jeftinim stanovima, vojnicima...

Blic 26.04.2018
Poslanici Skupštine Srbije danas nastavljaju načelnu raspravu o vojnim i bezbednosnim predlozima zakona, a početak sednice su iskoristili da postave poslanička pitanja. Lider SRS Vojislav Šešelj pitao je ministra dobrane Aleksandra Vulina zašto… »
(KURIR TV) prostakluk! Šok ponašanje Šešelja U skupštini: Je...u vam majku ustašku! Dok mi budeš p...la ...

(KURIR TV) prostakluk! Šok ponašanje Šešelja U skupštini: Je...u vam majku ustašku! Dok mi budeš p...la ...

Kurir 26.04.2018
Lider radikala Vojislav Šešelj danas je tokom sednice poslanicima Mariniki Tepić i Radoslavu Milojičiću Keni upućivao vulgarne uvrede. Kako se čuje na snimku, dok je Tepićeva govorila na sednici, predsednik SRS-a i joj je dobacio će joj "je..ti… »
Poslanička pitanja – Tepić traži zabranu SRS, radikali dobacivali

Poslanička pitanja – Tepić traži zabranu SRS, radikali dobacivali

RTS 26.04.2018
Poslanici Skupštine Srbije nastavljaju načelnu raspravu o vojnim i bezbednosnim predlozima zakona, a početak sednice su iskoristili da postave poslanička pitanja. Samostalna poslanica Marinika Tepić pitala je republičku javnu tužiteljku Zagorku… »
Tepićeva traži zabranu Srpske radikalne stranke

Tepićeva traži zabranu Srpske radikalne stranke

Danas 26.04.2018
Marinika Tepić, poslanica Nove stranke upitala je danas republičku javnu tužiteljku Zagorku Dolovac da li ima nameru da pred Ustavnim sudom inicira zabranu Srpske radikalne stranke posle presude Haškog tribunala kojom je lider radikala Vojislav… »
Razularen Šešelj opet prostački vređa poslanike: "Je..ću vam majku ustašku", "...dok mi budeš pušila k..ac"

Razularen Šešelj opet prostački vređa poslanike: "Je..ću vam majku ustašku", "...dok mi budeš pušila k..ac"

Press 26.04.2018
Lider radikala Vojislav Šešelj nekaženjeno nastavlja sa skandaloznim ponašanjem u Skupštini Srbije. On je danas tokom sednice poslanicima Mariniki Tepić i Radoslavu Milojičiću Keni upućivao najvulgarnije uvrede. Foto:Blic.rs "Blic" je došao do… »
Šešelj vređao Mariniku Tepić

Šešelj vređao Mariniku Tepić

N1 Info 26.04.2018
Poslanica Nove stranke Marinika Tepić upitala je ranije danas republičku javnu tužiteljku Zagorku Dolovac da li će pokrenuti inicijativu za ukidanje SRS, što su radikali iz poslaničkih klupa propratili uvredama i psovkama upućenim toj poslanici… »
Šešelj: Zahtev za zabranu SRS je glupost, vređao sam Mariniku Tepić ali manje nego ona mene ...

Šešelj: Zahtev za zabranu SRS je glupost, vređao sam Mariniku Tepić ali manje nego ona mene ...

Beta 26.04.2018
Lider Srpske radikalne stranke (SRS) Vojislav Šešelj ocenio je danas da je zahtev poslanice Nove stranke Marinike Tepić za zabranu SRS glupost i potvrdio da joj je izrekao uvrede ali samo kao odgovor na njeno vredjanje. "Glupost je to što je tražila… »
Šešelj: Na našim skupovima nikada nije bilo incidenata

Šešelj: Na našim skupovima nikada nije bilo incidenata

Beta video 26.04.2018
BEOGRAD - Lider SRS Vojislav Šešelj je potvrdio da je lokalnom odboru SRS stiglo rešenje policije iz Sremske Mitrovice u kojem se navodi da se zabranjuje javno okupljanje te stranke u Hrtkovcima, ali je lider radikala ponovio da će oni, uprkos tome… »
Tepić pita kada će biti ukinuta SRS, radikali odgovaraju uvredama

Tepić pita kada će biti ukinuta SRS, radikali odgovaraju uvredama

Beta 26.04.2018
Poslanica Nove stranke Marinika Tepić upitala je danas republičku javnu tužiteljku Zagorku Dolovac da li će pokrenuti inicijativu za ukidanje Srpske radikalne stranke (SRS), što su radikali propratili uvredama i psovkama upućenim toj poslanici… »

Vesti dana »