Povezane vesti
FOTO I VIDEO: Ovacije za alternativnu modu na drugoj večeri "Serbia Fashion Weeka"
Moj Novi Sad 26.04.2018
Nakon spektakularnog otvaranja u Dunavskom parku, manifestacija je nastavljena 25. aprila u Galeriji matice srpske u duhu povezivanja mode i slikarstva, nakon čega je u SKC Fabrici održana revija alternativne mode “Grace&Heroes” predvođena Srđanom… »
Sinergija mode i slikarstva na Serbia Fashion Week-u
RTV 26.04.2018
NOVI SAD - Nakon spektakularnog otvaranja Serbia Fashion Weeka u Dunavskom parku, manifestacija je nastavljena 25. aprila u Galeriji matice srpske u duhu povezivanja mode i slikarstva, nakon čega je u SKC Fabrici održana revija alternativne mode… »
Vesti dana »
CIK BiH: Na prevremenim izborima za predsednika RS Karan osvojio skoro 11 hiljada glasova više od Blanuše
Danas pre 1 satjoš 4 povezane
"Uveren sam da će novu dužnost obavljati sa predanošću" Vučić čestitao Karanu: "Vremena su teška, a pred našim narodom stoje ogromni izazovi"
Blic pre 2 satajoš 1 povezana
(Foto) Simona Manojlović je mis Srbije 2026. Prošlogodišnja misica Aleksandra Rutović joj predala krunu! Uspela sve da očara
Blic pre 8 minutajoš 1 povezana




