Povezane vesti
Poreska češljala objekte u 8 gradova: Zbog fiskalnih i radnika na crno zatvorili polovinu!
Kurir 26.04.2018
Poreski inspektori su u Srbiji posle kontrole poslovanja 41 ugostiteljskog i maloprodajnog objekta privremeno zabranili rad 22 jer nisu izdavali fiskalne račune i prijavljivali radnike. Kontrole su bile u Beogradu, Jagodini, Kovinu, Kruševcu, Nišu, Novom… »
Poreska u kontroli: Na Adi Ciganliji zatvoreno četiri objekta zbog neizdavanja fiskalnih računa, a u celoj Srbiji još 22
Blic 26.04.2018
Tokom proteklog vikenda inspektori terenske kontrole Poreske uprave Republike Srbije izvršili su kontrole poslovanja kod 41 obveznika koji se bave ugostiteljskom i maloprodajnom delatnosti širom Republikem, a 22 zbog otkrivenih nepravilnosti su dobili… »
Poreska privremeno zatvorila četiri objekta na Adi Ciganliji
RTS 26.04.2018
Poreska policija privremeno je zatvorila proteklog vikenda četiri ugostiteljska objekta na Adi Ciganliji u Beogradu. Kako se navodi u saopštenju Poreske uprave, kontrolisani su ugostitelji na beogradskoj Adi Ciganliji, gde su kod četiri obveznika… »
Vesti dana »
Stigao vam je račun za struju u koji sumnjate: Evo u kako podneti prigovor i kada je moguće
Blic pre 6 satijoš 9 povezanih







