Povezane vesti

Srbija uvela zabrane Hrvatskoj: Merom na mjeru

Srbija uvela zabrane Hrvatskoj: Merom na mjeru

Slobodna Evropa 26.04.2018
Vlada Srbije odlučila je da hrvatski ministar obrane Damir Krstičević do daljnjeg nije dobrodošao u Srbiju. Takva odluka donijeta je kao odgovor na notu hrvatskog Ministarstva spoljnih i europskih poslova o zabrani ulaska ministra obrane Srbije… »
Kitarović odbila da komentariše odluku Srbije o Krstičeviću

Kitarović odbila da komentariše odluku Srbije o Krstičeviću

Dnevnik 26.04.2018
SKOPLjE: Hrvatska predsednica Kolinda Grabar-Kitarović danas je odbila da komentariše odluku Vlade Srbije o proglašavanju hrvatskog ministra odbrane Damira Krstičevića nepoželjnom osobom, prenela je Hina. Kitarović, koja je u dvodnevnoj poseti… »
Vulin: Krstičević i ja smo dva sveta - ja sam antifašista

Vulin: Krstičević i ja smo dva sveta - ja sam antifašista

Blic 26.04.2018
Ministar odbrane Aleksandar Vulin odgovorio je večeras hrvatskom kolegi Damiru Krstičeviću da je potpuno u pravu kad kaže da su njih dvojica "dva različita sveta", jer, kako je dodao, on (Vulin) pripada svetu antifašista. - Moram da kažem da je… »
Vulin: Krstičević je u pravu, mi smo dva različita sveta

Vulin: Krstičević je u pravu, mi smo dva različita sveta

N1 Info 26.04.2018
Srpski ministar obrane Aleksandar Vulin prokomentarisao je reakciju hrvatskog ministra obrane Damira Krstičevića na odluku Srbije da mu zabrani ulazak u Srbiju. Krističević je prethodno rekao da su on i Vulin dva različita sveta. "Gospodin… »
Vulin: Krstičević u pravu,mi smo dva sveta,ja sam antifašista!

Vulin: Krstičević u pravu,mi smo dva sveta,ja sam antifašista!

Pravda 26.04.2018
Ministar odbrane Aleksandar Vulin kratko je danas odgovorio hrvatskom kolegi Damiru Krstičeviću da je potpuno u pravu kad kaže da su njih dvojica "dva različita sveta", jer, dodao je, on (Vulin) pripada svetu antifašista. Ministar odbrane Aleksandar… »
Vulin hrvatskom kolegi: Jesmo dva sveta - ja sam antifašista

Vulin hrvatskom kolegi: Jesmo dva sveta - ja sam antifašista

Novi magazin 26.04.2018
Ministar odbrane Aleksandar Vulin reagovao je danas na izjavu hrvatskog ministra odbrane "da su oni dva različita sveta", navodeći da to jeste tačno, jer je on (Vulin) antifašista. Ministar odbrane Hrvatske Damir Krstičević izjavio je danas da… »
Vulin spustio hrvatskog ministra: Krstičević u pravu, mi smo dva sveta, ja sam antifašista

Vulin spustio hrvatskog ministra: Krstičević u pravu, mi smo dva sveta, ja sam antifašista

Srbija danas 26.04.2018
Damir Krstičević do daljeg nije dobrodošao u Srbiju. Ministar odbrane Aleksandar Vulin kratko je danas odgovorio hrvatskom kolegi Damiru Krstičeviću da je potpuno u pravu kad kaže da su njih dvojica "dva različita sveta", jer, dodao je, on (Vulin)… »
Hrvatski ministar odbrane: Odluka Srbije nije opravdana

Hrvatski ministar odbrane: Odluka Srbije nije opravdana

Blic 26.04.2018
Ministar odbrane Hrvatske Damir Krstičević smatra neopravdanom odlukom Vlade Srbije, kojom je označen kao nepoželjna osoba i da do daljnjeg nije dobrodošao, jer su, kaže, on i srpski ministar odbrane Aleksandar Vulin "da sveta". Krstičević tvrdi… »
Krstičević proglašen nepoželjnim u Srbiji

Krstičević proglašen nepoželjnim u Srbiji

SEEbiz 26.04.2018
ZAGREB - Vlada Srbije odlučila je danas da hrvatski ministar odbrane Damir Krstičević do daljnjega nije dobrodošao u Srbiju, javljaju srpski mediji. Time su potvrđena ranija nagađanja srpskih medija. Vlada je takvu odluku donijela kao odgovor na… »
Ministru odbrane Hrvatske zabranjen ulazak u Srbiju

Ministru odbrane Hrvatske zabranjen ulazak u Srbiju

Radio 021 26.04.2018
Vlada Srbije odlučila je danas da do daljeg zabrani potpredsedniku Vlade i ministru odbrane Hrvatske Damiru Krstičeviću ulazak u Srbiju. Mere reciprociteta Vlada Srbije donela je kao odgovor na notu Ministarstva spoljnih i evropskih poslova Hrvatske o… »
Krstičević: Neopravdana odluka Vlade Srbije da mi zabrani ulazak

Krstičević: Neopravdana odluka Vlade Srbije da mi zabrani ulazak

Danas 26.04.2018
Vlada Srbije na današnjoj je sednici odlučila da ministar obrane Hrvatske Damir Krstičević nije dobrodošao u Srbiju. Komentarišući tu odluku, on je za N1 rekao da je to neopravdano. „Ministar Vulin i ja dva smo različita sveta. Ja sam fokusiran… »

Vesti dana »