Povezane vesti
Žigmanov: Ne verujem da će doći do produbljivanja napetosti
N1 Info 26.04.2018
Predsednik Demokratskog saveza vojvođanskih Hrvata Tomislav Žigmanov izjavio je u Danu uživo, nakon odluke Vlade Srbije da zabrani ulazak u zemlju hrvatskom ministru odbrane kao odgovor na zabranu Hrvatske koja se odnosi na Aleksandra Vulina, da smatra… »
U Danu uživo o odnosima Srbije i Hrvatske
N1 Info 26.04.2018
Zbog čega odnosi Srbije i Hrvatske idu "korak napred, nazad dva", koliku štetu će ostaviti odluka Zagreba da ne dopusti ministru odbrane Aleksandru Vulinu da uđe u Hrvatsku i uzvratna mera Beograda? U Danu uživo o tome govore Tomislav Žigmanov… »
Milivojević: Dve vlade da slede tempo dva predsednika
N1 Info 26.04.2018
Postoji razlika između predsednice i premijera Hrvatske, vidimo da je reakcija predsednice drugačija, ona najavljuje spremnost za dijalog i kaže da je dijalog važan, ocenio je, govoreći o odnosima Srbije i Hrvatske karijerni diplomata Zoran Milivojević u… »
Vesti dana »

Srđan Blagojević: Ova utakmica oslikava situaciju u kojoj se nalazimo
Danas pre 5 satijoš 9 povezanih

Kazna do 5.000 evra, oduzimanje dozvole na 2 meseca, ali i zatvor! Novi zakon o saobraćaju danas stupa na snagu u Bugarskoj i stroži je od svih prethodnih
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

Raste broj poginulih u Kijevu: Pogođene škole, bolnice i zgrade: Najmlađa žrtva dete od 6 godina
Blic pre 5 satijoš 5 povezanih

Olivera Kovačević o smenjivanju s mesta urednice Pesme za Evroviziju: Nisam želela da cenzurišem bilo koga na festivalu
Danas pre 5 satijoš 1 povezana

Protesti širom Srbije: Greta Tunberg u Beogradu, napravljen „Đacilend“ u Novom Pazaru (FOTO, VIDEO)
Danas pre 4 satijoš 3 povezane