Povezane vesti

Dačić: Ne želimo da se u ovom smeru razvijaju odnosi sa Hrvatskom

Dačić: Ne želimo da se u ovom smeru razvijaju odnosi sa Hrvatskom

Politika 27.04.2018
Odluka o plaćanju ulaska u Šengen za građane trećih zemalja koji su inače oslobođeni plaćanja viza, među njima i gradani Srbije, veoma je loša odluka, izjavio je Dačić. Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić izjavio je jutros da smatra da nema… »
Dačić: Ja bih svima udario reciprocitet

Dačić: Ja bih svima udario reciprocitet

Radio 021 27.04.2018
Odluka o plaćanju ulaska u Šengen za građane trećih zemalja, koji su inače oslobođeni plaćanja viza, među kojima su i građani Srbije, veoma je loša, kaže ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić. Kako dodaje, on bi svakome odgovorio… »
Dačić: Loša odluka za naplatu ulaska u Šengen, svima bih udario reciprocitet

Dačić: Loša odluka za naplatu ulaska u Šengen, svima bih udario reciprocitet

RTS 27.04.2018
Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić kaže za RTS da je Srbija spremna da na svaki dalji akt Zagreba reaguje recipročno, kako bi zaštitila dostojanstvo naše države. Ivica Dačić je, gostujući u Dnevniku RTS-a, rekao da su potezi Srbije… »
Dačić o plaćanju ulaska u Šengen zonu: Ja bih svima udario reciprocitet

Dačić o plaćanju ulaska u Šengen zonu: Ja bih svima udario reciprocitet

Blic 27.04.2018
Odluka o plaćanju ulaska u Šengen za građane trećih zemalja, koji su inače oslobođeni plaćanja viza, među kojima su i građani Srbije, veoma je loša, kaže ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić. Kako dodaje, on bi svakome odgovorio… »
Dačić: Ne želimo da odnosi s Hrvatskom idu u ovom smeru

Dačić: Ne želimo da odnosi s Hrvatskom idu u ovom smeru

N1 Info 27.04.2018
Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić izjavio je da vlast ne želi da se odnosi sa Hrvatskom, u kojima sada ima tenzija, razvijaju u smeru u kojem sada idu, i da smatra da nema potrebe da dve zemlje povlače svoje ambasadore na konsultacije. "Ne… »

Vesti dana »