Povezane vesti

Posle drame CSKA će put Beograda

Posle drame CSKA će put Beograda

Mondo 27.04.2018
Tim Dimitrisa Itudisa u neizvesnom meču na gostovanju eliminisao Himki i izborio plasman na Fajnal for Evrolige u srpskoj prestonici. Foto: MN Press CSKA je pre početka sezone slovio za prvog favorita za plasman na završni turnir Evrolige i Moskovljani… »
Željko dolazi po 10. Titulu: Imam dobar osećaj pred sledeći fajnal-for

Željko dolazi po 10. Titulu: Imam dobar osećaj pred sledeći fajnal-for

Večernje novosti 27.04.2018
Imamo igrače koji nikada nisu igrali na završnom turniru. Šalili smo se sa njima tokom cele sezone, a i na početku ove serije. Rekao sam drugima da im objasne šta znači igrati na fajnal-foru, kaže Obradović. ŽELjKO Obradović je za 58 godina… »
Željko Obradović: Bila je ovo teška serija za nas, čestitam mom prijatelju Šarasu

Željko Obradović: Bila je ovo teška serija za nas, čestitam mom prijatelju Šarasu

Hot sport 27.04.2018
Srpski stučnjak Željko Oradović sinoć je po četvrti put uzastopno odveo Fenerbahče na završni turnit Evrolige, koji će se ovoga puta održati u Beogradu. Istanbulski tim slavio je u četvrom meču četvrtfinalne serije, na gostovanju ekipi… »
Obradović: Imam dobar osećaj

Obradović: Imam dobar osećaj

N1 Info 27.04.2018
Trener Fenerbahčea Željko Obradović rekao je da je agresivnost njegovog tima bila ključ trijumfa nad Baskonijom u odlučujućoj utakmici četvrtfinalne serije Evrolige. Aktuelni šampion Evrope je sa 3-1 u seriji eliminisao tim iz Vitorije i izborio… »

Vesti dana »