Povezane vesti

Ivanović: Igrač sam za Partizan!

Ivanović: Igrač sam za Partizan!

Večernje novosti 27.04.2018
Ne kažem da je sad sve to kako bi trebalo, ali sigurno ću dokazati da mogu i da vredim, kaže Đorđe Ivanović. ČEKAO je dugo najbolji fudbaler Superlige iz prvog dela sezone da se i o njegovim partijama u dresu Partizana piše i priča i dočekao… »
Ivanović: Menjao bih dva gola za pogodak na Banovom brdu

Ivanović: Menjao bih dva gola za pogodak na Banovom brdu

Dnevnik 27.04.2018
BEOGRAD: Fudbaler Partizana Đorđe Ivanović, dvostruki strelac u pobedi protiv Radničkog, izjavio je da mu je drago zbog ulaska u golgetersku formu, ali da bi menjao dva pogotka niškom superligašu za realizaciju šanse na Banovom brdu protiv… »
Konačno proradio: Đorđe Ivanović igrač 33. kola Superlige- Neće me taj het-trik, ali upisaću ga u Partizanu

Konačno proradio: Đorđe Ivanović igrač 33. kola Superlige- Neće me taj het-trik, ali upisaću ga u Partizanu

Hot sport 27.04.2018
Najbolji fudbaler jesenjeg dela domaćeg šampionata, u meču sa Radničkim pokazao zbog čega su crno-beli insistirali na njegovom transferu. Od kako je zimus došao u Humsku, Đorđe Ivanović nije dobio previše vremena na terenu da se dokaže, a kada… »
Ivanović: "Menjao bih dva gola protiv Radničkog za onaj jedan protiv Čuke"

Ivanović: "Menjao bih dva gola protiv Radničkog za onaj jedan protiv Čuke"

Sportske.net 27.04.2018
Junak Partizanove pobede nad Radničkim o prvencima u crno-belom dresu, aplauzima publike, polufinalu kupa... Đorđe Ivanović je postigao svoje prve golove u dresu Partizana u preokretu i pobedi nad Radničkim od 3:1, ali je osim pogodaka imao i lepu… »
Igrač kola - Đorđe Ivanović!

Igrač kola - Đorđe Ivanović!

Sportske.net 27.04.2018
Fudbaler Partizana je dokazao da će biti sjajno pojačanje za tim iz Humske. Preko zime u Partizan je stigao Đorđe Ivanović, dotadašnji fudbaler Spartaka iz Subotice, svi smo pretpostavljali da će odmah zauzeti mesto u startnoj postavi crno-belih… »

Vesti dana »