Povezane vesti

(Video) Slomljeno srce: Kija skroz poludela, ovako se sveti luni! Šta će reći Sloba kad je vidi?!

(Video) Slomljeno srce: Kija skroz poludela, ovako se sveti luni! Šta će reći Sloba kad je vidi?!

Kurir 27.04.2018
Prethodna noć u Zadruzi protekla je veoma burno, pre svega zbog toga što je Kija Kockar nakon svega ipak pred svima priznala da i dalje voli svog supruga Slobu Radanovića. Pevačeva devojka Luna Đogani je sve ovo jako teško podnela, pa je u suzama… »
Kija i Sloba o svom braku: Slobodane imali smo seks sedam puta dnevno (video)

Kija i Sloba o svom braku: Slobodane imali smo seks sedam puta dnevno (video)

Večernje novosti 27.04.2018
Kija Kockar, Sloba Radanović i Luna Đogani našli su se ponovo u centru pažnje posle Kristine izjave da i dalje gaji osećanja prema Radanoviću. Kija Kockar, Sloba Radanović i Luna Đogani našli su se ponovo u centru pažnje posle Kristine izjave da… »
KIJA NIKAD ISKRENIJA! Otvoreno pričala koliko puta je imala seks sa Slobom, priznala da ga i dalje voli… (VIDEO)

KIJA NIKAD ISKRENIJA! Otvoreno pričala koliko puta je imala seks sa Slobom, priznala da ga i dalje voli… (VIDEO)

Svet & Skandal 27.04.2018
Odnos koji su imali još uvek zakoniti supružnici Sloba Radanović i Kristina Kockar bio je rebus za sve ukućane, kao i za verne gledaoce televizije Pink, a onda su se nakon video – klipa u kojem se jasno mogao čuti razgovor između Kije i Lune… »
(Video) Luni pozlilo, gubila dah, gušila se u suzama zbog kijinog priznanja: Sloba je moj! Ne mogu da živim bez njega

(Video) Luni pozlilo, gubila dah, gušila se u suzama zbog kijinog priznanja: Sloba je moj! Ne mogu da živim bez njega

Kurir 27.04.2018
Kristina Kija Kockar je u toku noći, kada su svi zadrugari imali prilike da vide i čuju razgovor koji je obavljala sa Lunom Đogani, otkrila nešto što je cela Srbija žarko želela da čuje, a svi takmičari ostali su šokirani posle svega što je ova… »
Luna Đogani očajna, povraćala od straha da će se Sloba pomiriti sa Kijom i sve priznala

Luna Đogani očajna, povraćala od straha da će se Sloba pomiriti sa Kijom i sve priznala

Blic 27.04.2018
Luna Đogani iza sebe je imala tešku noć a nakon što je Kija javno priznala da i dalje voli Slobi, po Radanovićevoj reakciji blogerka se uplašila da će se aktuelni supružnici pomiriti. Naime, Kristina Kija Kockar je u toku noći otkrila nešto što… »
Kija priznala da još voli Slobu, Luna uplašena zbog njegove reakcije! (video)

Kija priznala da još voli Slobu, Luna uplašena zbog njegove reakcije! (video)

Večernje novosti 27.04.2018
Ja sam se i te kako razočarala u njega, to mi je i trebalo da mogu da se otrgnem malo. Rekla sam da mi nije svejedno, ali, eto, volim ga - priznala je Kija. Ubedljivo najemotivnije veče za sve zadrugare bilo je zbog celokupne situacije koja se dogodila… »
(Video) Šok priznanje kije Kockar: Volim ga i imam pravo da volim svog muža! Sloba zanemeo, Luna očajna!

(Video) Šok priznanje kije Kockar: Volim ga i imam pravo da volim svog muža! Sloba zanemeo, Luna očajna!

Kurir 27.04.2018
Kristina Kockar šokirala je sve ukućane kada je priznala da još voli svog zakonitog supruga Slobu Radanovića. "Razgovor sam sa stručnim licem, ja to nisam nikada nikome priznala. Nisam mogla da priznam ni sebi, ja sam pričala sa Zoricom i pitala sam… »

Vesti dana »