Povezane vesti

Kurti: Srbi na Kosovu plaše se paralelnih struktura, posebno posle ubistva Ivanovića

Novi magazin petak, 27. april 2018.
Predsednik Pokreta Samoopredeljenje Aljbin Kurti izjavio je da su Srbi na Kosovu preplašeni paralelnim strukturama Beograda na Kosovu, pogotovo posle ubistva Olivera Ivanovića.
"Mi ne znamo šta Srbi na Kosovu misle, dok god su nad njihovim glavama paralelne strukture. Nismo u mogućnosti da čujemo autentičan glas Srba s Kosova. Srbi s Kosova ne plaše se Albanaca, već se plaše Srbije. Dosta njih privatno... »

Kurti: Srbi s Kosova se ne plaše Albanaca, već Srbije

N1 Info petak, 27. april 2018.
Predsednik Pokreta "Samoopredeljenje" Aljbin Kurti izjavio je da su Srbi na Kosovu preplašeni paralelnim strukturama Beograda na Kosovu, pogotovo posle ubistva Olivera Ivanovića.
"Mi ne znamo šta Srbi na Kosovu misle, dok god su nad njihovim glavama paralelne strukture. Nismo u mogućnosti da čujemo autentičan glas Srba s Kosova. Srbi s Kosova ne plaše se Albanaca, već se plaše Srbije. Dosta njih privatno... »

Kurti: Srbi na Kosovu se plaše paralelnih struktura, posebno posle ubistva Ivanovića

Beta petak, 27. april 2018.
Predsednik Pokreta Samoopredeljenje Aljbin Kurti izjavio je da su Srbi na Kosovu preplašeni paralelnim strukturama Beograda na Kosovu, pogotovo posle ubistva Olivera Ivanovića. "Mi ne znamo šta Srbi na Kosovu misle, dok god su nad njihovim glavama paralelne strukture. Nismo u mogućnosti da čujemo... »
©2019 Netmark d.o.o.