Povezane vesti

Katalonija u suzama, Don Andres rekao "zbogom"!

Katalonija u suzama, Don Andres rekao "zbogom"!

Sportske.net 27.04.2018
Kapiten rekao "zbogom", tužan dan za Kataloniju. Kapiten Andres Inijesta danas se i zvanično, posle 22 godine, oprostio od svoje Barselone. Jedan od najvećih igrača u istoriji katalonskog kluba zakazao je oproštajnu konferenciju za medije, na kojoj… »
Inijesta u suzama: Kapiten Barselone na emotivnoj konferenciji potvrdio da odlazi iz kluba

Inijesta u suzama: Kapiten Barselone na emotivnoj konferenciji potvrdio da odlazi iz kluba

Večernje novosti 27.04.2018
Mnogo sam razmišljao, Barselona je najveća na svetu i sve mi je dala. Ipak, zaslužuje moju najbolju verziju, a nisam siguran da mogu da budem na tom nivou – rekao je legendarni vezista. OD DOPISNIKA NOVOSTI - BARSELONA PRES sala u sportskom centru… »
Gvardiola: Barsa ne bi bila to što jeste bez Inijeste

Gvardiola: Barsa ne bi bila to što jeste bez Inijeste

N1 Info 27.04.2018
Menadžer Mančester Sitija Pep Gvardiola rekao je da uspeh koji je Barselona postigla u poslednjih 15 godina ne bi bio moguć bez Andresa Inijeste. 33-godišnji veteran je u petak saopštio da će krajem sezone, posle 22 godine provedene u Kataloniji… »
Prštalo od emocija: Inijesta se uz suze oprostio od Barselone! (video)

Prštalo od emocija: Inijesta se uz suze oprostio od Barselone! (video)

Hot sport 27.04.2018
Fudbaler Barselone Andres Inijesta saopštio je danas da napušta taj klub na kraju sezone posle 16 sezona provedenih na Nou Kampu. -Za mene je Barselona najbolji klub na svetu, klub koji mi je dao sve. Ovo je težak dan za mene…-, rekao je Inijesta na… »
U eri Lea Mesija i Kristijana Ronalda, ti budi - Don Andres Inijesta

U eri Lea Mesija i Kristijana Ronalda, ti budi - Don Andres Inijesta

Sportske.net 27.04.2018
"Ti ćeš oterati mene u penziju, ali ovaj dečak će nas penzionisati sve", rekao je Pep "Nostardamus" Gvardiola svom nasledniku Ćaviju Ernandesu na prvom treningu kada je gledao Andresa Inijestu, negde krajem devedesetih godina prošlog veka. Jedan od… »
Inijesta definitivno napušta Barselonu: Vreme je...

Inijesta definitivno napušta Barselonu: Vreme je...

Sportski žurnal 27.04.2018
Kapiten fudbalera Barselone Andres Inijesta potvrdio je na kraju sezone napušta matični klub posle 22 godine. Inijesta je odlučio da ode sa Nou Kampa, ali trenutno još uvek ne zna gde će nastaviti karijeru. - Ovo je moja poslednja sezona u klubu… »
Inijesta rekao zbogom Barseloni

Inijesta rekao zbogom Barseloni

Beta 27.04.2018
Fudbaler Barselone Andres Inijesta saopštio je danas da napušta taj klub na kraju sezone posle 16 sezona provedenih na Nou Kampu. "Za mene je Barselona najbolji klub na svetu, klub koji mi je dao sve. Ovo je težak dan za mene...", rekao je Inijesta na… »
Adios! Suze Andresa Inijeste (video)

Adios! Suze Andresa Inijeste (video)

Mozzart sport 27.04.2018
Legendarni vezista se oprostio od Barselone posle 22 godine. Gotovo je! Veliki Andres Inijesta je objavio da napušta Barselonu na kraju ove sezone posle 22 godine koliko je proveo na Nou Kampu. Tužan dan u srcu Katalonije. Odluka koju je čarobnjak… »
Inijesta otkrio najvažniju stvar o narednom klubu!

Inijesta otkrio najvažniju stvar o narednom klubu!

Sportske.net 27.04.2018
Vreme je, nažalost, došlo za ovo. Kao što smo već preneli, Andres Inijesta se danas oprostio od svoje Barselone, posle 22 godine. Ono što je prisutne najviše zanimalo jeste Inijestin naredni klub. "Mnogo toga se pričalo, različite priče kruže… »
Došao je taj dan – Inijesta potvrdio da odlazi

Došao je taj dan – Inijesta potvrdio da odlazi

N1 Info 27.04.2018
Kapiten Barselone Andres Inijesta objavio je da će na kraju sezone napustiti katalonski klub, o čemu se spekulisalo već nedeljama. Inijesta je ponikao u La Masiji, Barseloninoj akademiji, a u poslednjih desetak godina je bio osnova tima koji je bio… »
Mesi, Pike, Rakitić: Ovacije na press konferenciji

Mesi, Pike, Rakitić: Ovacije na press konferenciji

Mondo 27.04.2018
Legenda je govorila, prisutni brisali suze i aplaudirali. "Ovo je odluka o kojoj sam mnogo razmišljao", rekao je Andres Inijesta sa suzama u očima danas u prepunoj sali "Kamp nou" stadiona i dodao: "Barselona je najbolji klub na svetu i dala mi je svet… »

Vesti dana »