Povezane vesti

Oglasio se Andrija i otkrio da li i dalje voli Kiju posle njenog priznanja da hoće da se vrati Slobi!

Oglasio se Andrija i otkrio da li i dalje voli Kiju posle njenog priznanja da hoće da se vrati Slobi!

Svet & Skandal 28.04.2018
Pre dve noci je cela Srbija bila uz TV Pink i pratila zbivanja u najgledanijem rijalitiju ”Zadruga”. Naime, Kristina Kija Kockar priznala je pred ukućanima i milionskim auditorijumom da, uprkos svemu, još uvek voli svog supruga Slobodana… »
Oglasio se Andrija o kiji i slobi: Jedva čekam da prođe ovih mesec dana

Oglasio se Andrija o kiji i slobi: Jedva čekam da prođe ovih mesec dana

Večernje novosti 27.04.2018
Biznismen iz Budve Andrija Lazović, koji je tokom celog rijalitija uz nju i podržava je, se oglasio. Noćas je cela Srbija bila uz TV Pink i pratila zbivanja u najgledanijem rijalitiju na našim prostorima ''Zadruga''. Naime, Kristina Kija Kockar… »
"Znam o tome mnogo više od svih": Andrija se oglasio nakon Kijinog priznanja da voli Slobu

"Znam o tome mnogo više od svih": Andrija se oglasio nakon Kijinog priznanja da voli Slobu

Blic 27.04.2018
Učesnica rijalitija "Zadruga" Kija Kockar, sinoć je konačno je priznala da i dalje voli svog supruga Slobu Radanovića, koji ju je u rijalitiju prevario sa Lunom Đogani. - Ja sam se i te kako razočarala u njega, to mi je i trebalo da mogu da se… »

Vesti dana »

Petrušev dobro prošao

Petrušev dobro prošao

B92 pre 3 satajoš 28 povezanih
Sjajan start Kecmanovića u Madridu

Sjajan start Kecmanovića u Madridu

Sportski žurnal pre 1 satjoš 22 povezane