Povezane vesti

Vučić kod Erdogana 7. maja, a kod Putina?

Vučić kod Erdogana 7. maja, a kod Putina?

N1 Info 28.04.2018
Srbija još nije dobila poziv za prisustvo inauguraciji predsednika Rusije Vladimira Putina 7. maja u Moskvi. Predsednik Vučić ostavlja mogućnost da se to desi u narednim danima. Analitičari ocenjuju da je realnije da do posete Moskvi na visokom nivou… »
Dodik zbog krsne slave ne ide na inauguraciju Vladimira Putina

Dodik zbog krsne slave ne ide na inauguraciju Vladimira Putina

Blic 28.04.2018
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je danas da je iz medija saznao da je dobio poziv za inauguraciju ruskog predsednika Vladimira Putina 7. maja u Kremlju, ali da u njegov Kabinet još ništa nije stiglo. On je to rekao novinarima u… »
Dodik o Putinovoj inauguraciji: Vidim iz medija da sam pozvan, ne mogu da potvrdim

Dodik o Putinovoj inauguraciji: Vidim iz medija da sam pozvan, ne mogu da potvrdim

Večernje novosti 28.04.2018
Predsednik Republike Srpske rekao da ne zna ko je dobio poziv a ko ne i dane bi dalje komentarisao. Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik nije danas potvrdio da je dobio pozivnicu za inauguraciju ruskog predsednika Vladimira Putina. Pročitajte još… »
Hrvatski mediji se naslađuju: Evo zašto je Putin dao prvi žuti karton Beogradu!

Hrvatski mediji se naslađuju: Evo zašto je Putin dao prvi žuti karton Beogradu!

Pravda 28.04.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nije pozvan na Putinovu inauguraciju 7. maja, što predstavlja prvi žuti karton Beogradu, piše zagrebački “Jutarnji“. Kako navode, Vučić ipak neće otići na inauguraciju ruskog predsednika Vladimira Putina… »
Vučić o Hrvatskoj: Neka se oni svađaju, a mi da se nekako sklonimo po strani

Vučić o Hrvatskoj: Neka se oni svađaju, a mi da se nekako sklonimo po strani

RTS 28.04.2018
Ima nade za poboljšanje odnosa sa Hrvatskom i gledaćemo da bar nešto uradimo, iako ne mislim da smo za bilo šta krivi, izjavio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Do kompromisa o Kosovu teško će, kaže, doći, ali ističe da moramo da se… »
Vučić uoči inauguracije ruskog predsednika: Još se nadam Putinovom pozivu...

Vučić uoči inauguracije ruskog predsednika: Još se nadam Putinovom pozivu...

Kurir 28.04.2018
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je da dosad nije dobio pozivnicu za inauguraciju ruskog predsednika Vladimira Putina, ali nije isključio mogućnost da se to dogodi. "Možda dobijem poziv za dan-dva, videćemo, još ne znam. Da sačekamo još koji… »
Vučić nije siguran da li će biti pozvan na inauguraciju ruskog predsednika?! Evo šta je rekao novinarima!

Vučić nije siguran da li će biti pozvan na inauguraciju ruskog predsednika?! Evo šta je rekao novinarima!

Pravda 28.04.2018
Predsednik Vučić izjavio je da dosad nije dobio pozivnicu za inauguraciju ruskog predsednika Vladimira Putina, ali nije isključio mogućnost da se to dogodi. "Možda dobijem poziv za dan-dva, videćemo, još ne znam. Da sačekamo još koji dan da… »

Vesti dana »