Povezane vesti
NUNS: Tužilaštvo sve manje radi u skladu s pravom, a sve više u interesu SNS
Radio 021 28.04.2018
Nezavisno udruženje novinara Srbije (NUNS) ocenilo je da je "sramna i skandalozna" odluka Prvog osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu da ponovo odbaci krivičnu prijavu novinarke lista "Danas" Lidije Valtner zbog napada na nju tokom prošlogodišnje… »
NUNS: Sramna odluka o odbacivanju prijave novinarke Danasa
Slobodna Evropa 28.04.2018
Nezavisno udruženje novinara Srbije (NUNS) ocenilo je da je "sramna i skandalozna" odluka Prvog osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu da ponovo odbaci krivičnu prijavu novinarke lista Danas Lidije Valtner, zbog napada na nju tokom prošlogodišnje… »
NUNS: Sramna odluka o odbacivanju prijave novinarke Danasa
N1 Info 28.04.2018
Nezavisno udruženje novinara Srbije ocenilo je da je "sramna i skandalozna" odluka Prvog osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu da ponovo odbaci krivičnu prijavu novinarke lista Danas Lidije Valtner, zbog napada na nju tokom prošlogodišnje inauguracije… »
NUNS: Sramna odluka tužilaštva o odbacivanju prijave novinarke Danasa
Novi magazin 28.04.2018
Nezavisno udruženje novinara Srbije (NUNS) je danas ocenilo da je "sramna i skandalozna" odluka Prvog osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu da ponovo odbaci krivičnu prijavu novinarke lista Danas Lidije Valtner zbog napada na nju tokom prošlogodišnje… »
Vesti dana »

Visoke temperature i toplotni talas u Srbiji od 10. do 17. avgusta 2025.
Naslovi.ai pre 3 minutajoš 37 povezanih

Pred susret Trampa i Putina, Evropa traži da Ukrajina bude deo pregovora
BBC News pre 2 satajoš 29 povezanih

"Granice se ne menjaju silom": Evropski lideri stali uz Ukrajinu pred sastanak koji će odrediti budućnost Kijeva
Blic pre 1 satjoš 34 povezane

Stotine mladića iscrtava trobojke na Limanu u Novom Sadu, nadgleda ih Vučević
Beta pre 1 satjoš 19 povezanih

Pojačane saobraćajne kontrole i hermetičko zatvaranje Guče tokom festivala trubača
Naslovi.ai pre 1 minutjoš 13 povezanih