Povezane vesti

(Video) Kijin pokojni otac pretio slobi, rekao je da će ga razbiti: Posle toga više nikad nisu progovorili!

(Video) Kijin pokojni otac pretio slobi, rekao je da će ga razbiti: Posle toga više nikad nisu progovorili!

Kurir 28.04.2018
Otac učesnice Zadruge Kije Kockar Miloš Kockar preminuo je danas nakon duge i teške bolesti, a ta vest njoj će biti saopštena sutra, kako je zamolila njena majka, Nadica Zeljković. Ova vest deluje još tužnije u svetlu činjenice da je upravo pred… »
Kijina majka moli produkciju Zadruge da ne obaveste Kiju o smrti oca!

Kijina majka moli produkciju Zadruge da ne obaveste Kiju o smrti oca!

Svet & Skandal 28.04.2018
Nakon duge i teške bolesti danas je preminuo otac učesnice rijalitija, Kristine Kije Kockar, Miloš Kockar. Miloš Kockar godinama je bio teško bolestan, imao je dva infarkta, a osim toga i kancer. Nadica Zeljković, Kijina majka, uputila je danas… »
Nakon što je otac Kije Kockar preminuo, njena majka se od njega oprostila dirljivom fotografijom

Nakon što je otac Kije Kockar preminuo, njena majka se od njega oprostila dirljivom fotografijom

Blic 28.04.2018
Danas je preminuo otac učesnice "Zadruge", Kristine Kije Kockar, Miloš Kockar, a ovu vest potvrdila je i Kijina majka Nadica Zeljković. Naime, Nadica se od nekadašnjeg partnera oprostila na društvenim mrežama, pa se prisetila perioda kad su bili… »
(Video) Kija je ovako govorila o svom pokojnom ocu: Spremio je sebi kovčeg i ispekao rakiju! Ista sam kao on!

(Video) Kija je ovako govorila o svom pokojnom ocu: Spremio je sebi kovčeg i ispekao rakiju! Ista sam kao on!

Kurir 28.04.2018
Otac Kristine Kockar, Miloš Kockar, umro je od teške bolesti, a Kiji će tragičnu vest saopštiti njena majka. Kija je pre mesec dana pričala o svom ocu u rijalitiju, pa je detalje otkrila Dušku Radonjiću, ocu jedne od učesnica. "Ja sam polu… »
PREMINUO JOJ OTAC! Kija napušta Zadrugu?

PREMINUO JOJ OTAC! Kija napušta Zadrugu?

Svet & Skandal 28.04.2018
Otac učesnice Zadruge, najgledanijeg rijalitija na ovim prostorima, Kristine Kockar, Miloš Kockar, preminuo je danas nakon duge i teške bolesti. Postoji mogućnost da zbog Kija ovog napusti Zadrugu i više ne učestvuje u trci za prvu nagradu…… »
Otac Kije Kockar preminuo: Izgubio borbu sa dugom i teškom bolešću!

Otac Kije Kockar preminuo: Izgubio borbu sa dugom i teškom bolešću!

Kurir 28.04.2018
Otac učesnice Zadruge, najgledanijeg rijalitija na ovim prostorima, Kristine Kockar, Miloš Kockar, preminuo je danas nakon duge i teške bolesti. Podsećamo, Kristinin otac se nedavno oglasio i to iz bolnice, otvorio je dušu i ispričao kako mu… »
Preminuo otac Kije Kockar

Preminuo otac Kije Kockar

Večernje novosti 28.04.2018
Otac učesnice Zadruge, najgledanijeg rijalitija na ovim prostorima, Kristine Kockar, Miloš Kockar, preminuo je danas. Otac učesnice Zadruge, najgledanijeg rijalitija na ovim prostorima, Kristine Kockar, Miloš Kockar, preminuo je danas nakon duge i… »
Saznajemo: Umro otac Kije Kockar

Saznajemo: Umro otac Kije Kockar

Blic 28.04.2018
Otac Kije Kockar, Miloš Kockar, je preminuo. - Kijin otac je umro, ja sam u Holandiji - potvrdila je majka Kije Kockar, Nadica Zeljković za "Blic". Kako saznajemo, on je preminuo danas nakon duge i teške bolesti. Podsećamo, Miloš Kockar je tokom… »

Vesti dana »