Povezane vesti
Kim odlučio, vraća originalno vreme: Pjongjang pomera kazaljke 30 minuta unapred zbog Seula (video)
Telegraf 29.04.2018
Dve Koreje ne dele isto vreme od 2015. kad je Sever iznenada objavio da će svi satovi u zemlji biti pomereni unazad za 30 minuta. Severnokorejski lider Kim Džong Un obećao je da će pomeriti unapred računanje vremena u Pjongjangu za 30 minuta kako bi… »
Severna Koreja u maju zatvara postrojenja za nuklearne probe
Radio 021 29.04.2018
Severnokorejski lider Kim Džong Un predložio je zatvaranje postrojenja za nuklearne probe u maju, saopštile su južnokrejske vlasti. U petak je održan samit Kim Džong Una i južnokorejskog predsednika Mun Džae Ina, kada je dogovoren rad na mirovnom… »
Kim Džong Un najavio da zatvara teren za nuklearne probe, a Tramp u isto vreme zakazuje sastanak sa njim
Telegraf 29.04.2018
Američki predsednik Donald Tramp rekao je da bi sastanak sa liderom severne Koreje mogao da se dogodi u naredne tri ili četiri nedelje. Severnokorejski lider Kim Džong-un rekao je, tokom samita sa predsednikom Južne Koreje Mun Džae-inom, da će zatvoriti… »
Vesti dana »
U 11. čas, 11. dana, 11. meseca - šta se obeležava na Dan primirja
Glas Zaječara pre 1 satjoš 30 povezanih
Rusi kažu da su sprečili ukrajinsko-britansku zaveru za krađu MiG-31
N1 Info pre 1 satjoš 18 povezanih
Đedovic Handanović: Rusi spremni da prepuste upravljanje i kontrolu u NiS-u
Danas pre 10 minutajoš 14 povezanih
Vremenska prognoza za utorak, 11. novembar: Umereno oblačno, pre podne sa slabom kišom
Beta pre 15 minutajoš 16 povezanih



