Povezane vesti

Žele da smanje zavisnost Donbasa od Rusije: Evo koliko novca Amerika izdvaja za to

Žele da smanje zavisnost Donbasa od Rusije: Evo koliko novca Amerika izdvaja za to

Pravda 29.04.2018
Američka Agencija za međunarodni razvoj (USAID) objavila je koliko je potrebno novca za ekonomski preporod i smanjenje zavisnosti Donbasa od Rusije. USAID će za ekonomski preporod Donbasa, uspostavljanje trgovinskih veza sa Zapadnom Ukrajinom i… »
Vulin odgovorio Skatu: Ne znam razumnog diplomatu koji misli da je Srbija kolonija

Vulin odgovorio Skatu: Ne znam razumnog diplomatu koji misli da je Srbija kolonija

Srbija danas 29.04.2018
Vulin je takođe rekao da ne zna ni jednog razumnog čoveka koji misli da Hrvatska protiv ustaštva treba da bude samo malo glasnija. Ministar odbrane Aleksandar Vulin rekao je danas povodom izjave američkog ambasadora Kajla Skata da ne zna ni jednog… »
Američki ambasador Skot optužuje: Rusija podržava ekstremne struje u Srbiji, Bosni i drugim zemljama

Američki ambasador Skot optužuje: Rusija podržava ekstremne struje u Srbiji, Bosni i drugim zemljama

Pravda 29.04.2018
Ambasador SAD u Srbiji Kajl Skot rekao je da ne može da se govori o dugoročnom rešenju kosovskog čvora bez direktnog dogovora između rukovodstava Beograda i Prištine. - To je naš cilj, to je cilj Briselskog dijaloga uopšte - rekao je Skot u… »
Vulin reagovao na intervju Kajla Skata za Telegraf: Ne znam nijednog razumnog diplomatu za koga je Srbija kolonija

Vulin reagovao na intervju Kajla Skata za Telegraf: Ne znam nijednog razumnog diplomatu za koga je Srbija kolonija

Telegraf 29.04.2018
Ministar odbrane Aleksandar Vulin odgovorio je ambasadoru SAD u Beogradu Kajl Skatu na nekoliko stavova iznetih u intervjuu. Ministar odbrane Aleksandar Vulin rekao je danas povodom izjave američkog ambasadora Kajla Skata da ne zna ni jednog razumnog… »
Vulin Skotu: Ne znam razumnog diplomatu...

Vulin Skotu: Ne znam razumnog diplomatu...

Mondo 29.04.2018
Ministar odbrane Aleksandar Vulin rekao je danas povodom izjave američkog ambasadora Kajla Skota da ne zna nijednog razumnog diplomatu koji misli da mu je Srbija kolonija. Foto: Mondo/Goran Sivački On kaže i da ne zna nijednog razumnog čoveka koji… »
Nema dugoročnog rešenja bez direktnog dogovora Beograda i Prištine, to je cilj Amerike: Kajl Skat o kosovskom čvoru (video)…

Nema dugoročnog rešenja bez direktnog dogovora Beograda i Prištine, to je cilj Amerike: Kajl Skat o kosovskom čvoru (video)…

Telegraf 29.04.2018
Američki ambasador obišao je redakciju portala Telegraf.rs i za Telegraf TV dao ekskluzivni intervju na srpskom jeziku. Da li je ekonomija ključ poboljšanja odnosa SAD i Srbije, ali i kako popraviti investicionu klimu u našoj zemlji? Da li će se… »

Vesti dana »