Povezane vesti
Nestalo stablo koje su zasadili Tramp i Makron?!
Mondo 29.04.2018
Ispred Bele kuće u Vašingtonu nestalo je stablo hrasta koje su prošle sedmice zasadili američki predsjednik Donald Tramp i francuski predsednik Emanuel Makron. Foto: AP Photo/Andrew Harnik Stablo je bilo poklon Makrona povodom njegove državne posete SAD… »
Misterija u Beloj kući: Gde je Makronov hrast?
Glas Amerike 29.04.2018
U Vašingtonu vlada misterija - šta se dogodilo sa hrastom koji su predsednik Tramp i francuski predsednik Emanuel Makron posadili prošle nedelje. Sadnica je bila Makronov poklon povodom njegove državne posete. Na fotografiji snimljenoj 28. aprila vidi se… »
Nestao hrast koji su Tramp i Makron zasadili kod Bele kuće?
Vesti online 29.04.2018
Sadnica hrasta, koju je francuski predsednik Emanuel Makron u ponedeljak doneo na poklon američkom predsedniku Donaldu Trampu i koju su zajedno zasadili u dvorištu Bele kuće, u međuvremenu je - nestala, sudeći po fotografijama agencije Rojters. "Na mestu… »
Vesti dana »

Rektorski kolegijum traži istragu policijske brutalnosti, MUP ističe transparentnost i odgovornost
Naslovi.ai pre 56 minutajoš 28 povezanih

Završena blokada suda i tužilaštva u Novom Sadu, sutra novi protest
Novi magazin pre 55 minutajoš 44 povezane

Dačić o studentkinji Nikolini: Nije bilo vezivanja, vređanja, niti bilo kakvog maltretiranja
Danas pre 1 satjoš 31 povezana

Zelenski uručio pismo zahvalnosti Melaniji Tramp, razgovori o bezbednosnim garancijama i teritorijama
Naslovi.ai pre 6 minutajoš 263 povezane