Povezane vesti

Superliga: Zvezda pobedila u Kruševcu i osvojila 28. titulu

Superliga: Zvezda pobedila u Kruševcu i osvojila 28. titulu

Dnevnik 29.04.2018
KRUŠEVAC: Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su danas na gostovanju Napredak u Kruševcu 2:0 (0:0) u četvrtom kolu plej-ofa Superlige i zvanično osvojili 28. titulu prvaka Srbije. Izabranici trenera Fudbaleri Vladana Milojevića ostvarili su pobedu na… »
Barselona overila titulu i poslala Deportivo u Segundu

Barselona overila titulu i poslala Deportivo u Segundu

Beta 29.04.2018
Fudbaleri Barselone večeras su i matematički obezbedili titulu prvaka Španije, 25. po redu, pošto su u gostima pobedili Deportivo sa 4:2 u 35. kolu Primere. Barselona je osvojila 86. bod u šampionatu i sada ima nedostižnih 11 bodova više u odnosu… »
Het trik Mesija, Barselona je novi prvak Španije!

Het trik Mesija, Barselona je novi prvak Španije!

Sportske.net 29.04.2018
Fudbaleri Barselone trijumfom u 35. kolu i matematički su obezbedili prvu poziciju na tabeli španske Primere na kraju sezone. Novi prvak Španije je ekipa Barselone, to je od danas i zvanično. Katalonski sastav će podići trofej namenjem prvaku… »
Suarez i Mesi kao komšije na malom fudbalu - Barsa je šampion, Deportivo nažalost drugoligaš (video)

Suarez i Mesi kao komšije na malom fudbalu - Barsa je šampion, Deportivo nažalost drugoligaš (video)

Mozzart sport 29.04.2018
Na Rijazoru 4:2 za Katalonce. Pitanje trenutka i ništa više. I večeras je stigao taj. Barselona je u Korunji ispustila dva gola prednosti, ali kad je Lionel Mesi video da je vrag odneo šalu uzeo je stvari u svoje ruke i svojim drugim, pa trećim golom… »
Primera: Mesi doneo Barsi 25. titulu u Španiji

Primera: Mesi doneo Barsi 25. titulu u Španiji

Vesti online 29.04.2018
Fudbaleri Barselone novi su prvaci Španije. Oni su tri kola pre kraja Primere stekli nedostižnu prednost u odnosu na drugoplasirani Atletiko iz Madrida. Na taj način je potvrđeno ono što se čekalo cele sezone. Od početka su Katalonci igrali… »
Barsa "zakucala" Deportivo za Segundu

Barsa "zakucala" Deportivo za Segundu

Mondo 29.04.2018
Barselona pobedila Deportivo, posle čega je ekipa iz La Korunje ostala bez šansi za opstanak. Prva loša vest za Deportivo stigla je u petak, kada je Levante pobedio Sevilju. Međutim... I pored minimalnih šansi za opstanak, Deportivo je odigrao hrabro… »
Crveno-bela titula - Zvezda šampion 28. put u istoriji!

Crveno-bela titula - Zvezda šampion 28. put u istoriji!

N1 Info 29.04.2018
Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Napredak u Kruševcu rezultatom 2:0 u 4. kolu plej-ofa, čime su postali šampioni Superlige Srbije, a 28. put prvaci države u istoriji. Strelci za tim iz "Ljutice Bogdana" bili su Nenad Krstičić u 79. i Aleksandar… »
Video slavlje u Kruševcu: Zvezda je šampion!

Video slavlje u Kruševcu: Zvezda je šampion!

Večernje novosti 29.04.2018
Crveno-beli golovima Krstičić i Pešića uspeli da slome otpor Napretka i da matematički obezbede titulu. Aleksandar novi rekorder sa 25 pogodaka. CRVENA zvezda je novi šampion Srbije. Golovima Nenada Krstičića u 79. minutu i Aleksandra Pešića u… »
SLS, plej of: Crvena zvezda je šampion Srbije!

SLS, plej of: Crvena zvezda je šampion Srbije!

Hot sport 29.04.2018
Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Napredak iz Kruševca rezultatom 2:0 i tako stigli do zvanja šampiona Srbije po 28. put u svojoj istoriji. Zvezda je do pobede došla golovima Nenada Krstičića u 79. minutu i Aleksandra Pešića u 90. minutu sa… »
Galerija: Kruševac, grad Zvezdinog slavlja!

Galerija: Kruševac, grad Zvezdinog slavlja!

Mozzart sport 29.04.2018
Crveno-belo slavlje u Lazarevom gradu. Crvena zvezda je pobedom nad Napretkom u Kruševcu tri kola pre kraja sezone osvojila 28. šampionsku titulu i potvrdila dominaciju u domaćim okvirima tokom čitave sezone. Nakon poslednjeg zvižduka arbitra Miloša… »
Zvezda pobedila sve - i postala šampion!

Zvezda pobedila sve - i postala šampion!

Mondo 29.04.2018
Šampionska trka u Srbiji je gotova - Crvena zvezda je na tri kola do kraja šampionata obezbedila 28. titulu prvaka države! Crvena zvezda je šampion Srbije za sezonu 2017/18! Fudbaleri Vladana Milojevića ostvarili su pobedu u Kruševcu protiv jedinog… »
Milorad kosanović: Ružno je što nam namerno povređuju igrače, to mi jako smeta!

Milorad kosanović: Ružno je što nam namerno povređuju igrače, to mi jako smeta!

Hot sport 29.04.2018
Fudbaleri Crvene zvezde slavili su sa 2:0 protiv Napretka u Kruševcu i na taj način osvojili 28. titulu prvaka Srbije. Domaći tim je na ovom susretu vrlo dobro parirao crveno-belima sve do finiša utakmice, a ključan detalj meča po treneru… »
Zvezda je šampion: Krstičić stavio krunu u Lazarevom gradu! (video)

Zvezda je šampion: Krstičić stavio krunu u Lazarevom gradu! (video)

Mozzart sport 29.04.2018
Crveno-beli slavili protiv Napretka (2:0) i obezbedili 28.titulu šampiona države. Lazarev grad je pokoren, Crvena zvezda je krunisana u Kruševcu! Crveno-beli su rekli zbogom proklestvu Milorada Kosanovića, savladali Napredak i 28.put u istoriji kluba… »
Vladan Milojević: Ponosan sam na ove momke, sada je vreme uživanja

Vladan Milojević: Ponosan sam na ove momke, sada je vreme uživanja

Hot sport 29.04.2018
Fudbaleri Crvene zvezde danas su u Kruševcu napravili odlučujući korac na putu ka cilju i sa nova tri boda i matematički osigurali 28. titulu prvaka Srbije. Trener crveno-belih Vladan Milojević čestitao je igračima, stučnom štabu i rukovodstvu… »
Milojević: Ponosan sam, samo mi znamo šta smo prošli

Milojević: Ponosan sam, samo mi znamo šta smo prošli

Večernje novosti 29.04.2018
Ovo su najbitnija tri boda u prvenstvu. Sada je vreme za uživanje, jedna lepa priča je završena na najlepši način - kaže trener Zvezde. Trener fudbalera Crvene zvezde Vladan Milojević izjavio je posle osvajanja 28. titule prvaka Srbije da je… »
Superliga: Crvena zvezda osvojila 28. titulu

Superliga: Crvena zvezda osvojila 28. titulu

Vesti online 29.04.2018
Fudbaleri Crvene zvezde novi su šampioni države. U četvrtom kolu plej-ofa oni su u Kruševcu savladali Napredak 2:0 (0:0). Dugo su se crveno-beli mučili sa Kruševljanima. Otpor domaćina je slomljen tek u 79. minutu kada je Krstičić postigao gol… »
Milojević: Samo mi znamo kroz šta smo prošli

Milojević: Samo mi znamo kroz šta smo prošli

Vesti online 29.04.2018
Trener Crvene zvezde Vladan Milojević bio je presrećan posle pobede nad Napretkom u Kruševcu (2:0) kojom su crveno-beli i matematički osvojili 28. titulu prvaka Srbije. - Ovo su nekako i najbitnija tri boda. Ponosan sam na ove momke, svoje saradnike i… »
Milojević slavi, nije vreme za "ono" pitanje

Milojević slavi, nije vreme za "ono" pitanje

Mondo 29.04.2018
Trener Zvezde u mokroj majici je ušao na teren, čestitao je klubu, saradnicima, igračima i navijačima titulu i na tome je stao, za sada. Crvena zvezda pobedila je u nedelju Napredak u Kruševcu i iskoristila prvu "meč loptu" za titulu. Ekipa Vladana… »
Zvezda šampion, Pešić rekorder!

Zvezda šampion, Pešić rekorder!

Sportske.net 29.04.2018
Sve je gotovo, Zvezda i matematički osigurala 28. šampionsku titulu. Fudbaleri Crvene zvezde savladali su danas u Kruševcu ekipu Napretka sa 2:0 i tri kola pre kraja sezone obezbedila titulu prvaka Srbije! Poput prethodne Zvezdine utakmice sa… »
Zvezda je šampion, sve je gotovo! Crveno-beli se osvetili Kruševljanima i osvojili titulu (video)

Zvezda je šampion, sve je gotovo! Crveno-beli se osvetili Kruševljanima i osvojili titulu (video)

Sportski žurnal 29.04.2018
Crvena zvezda je slavila protiv Napretka u Kruševcu i osvojila 28. titulu šampiona Srbije. Crvena zvezda je osvojila 28. titulu prvaka Srbije. Crveno-beli su i matematički otklonili sve formalnosti pobedom protiv Napretka u Kruševcu, jedinog tima koji… »
Zvezda - Danas overa titule, trofej tek u poslednjem kolu?

Zvezda - Danas overa titule, trofej tek u poslednjem kolu?

Sportske.net 29.04.2018
Crveno-beli imaju šansu da pobedom u Kruševcu danas overe šampionsku titulu. Moguće slavlje proteći će bez pehara. Fudbaleri Crvene zvezde moći će da sa svojim navijačima proslave šampionsku titulu u Kruševcu, pod uslovom da pobede Napredak… »
Zvezdin dan: Krunisanje u Lazarevom gradu i osveta!

Zvezdin dan: Krunisanje u Lazarevom gradu i osveta!

Mozzart sport 29.04.2018
Crveno-beli danas protiv Napretka (16 časova) mogu da krunišu sjajnu sezonu i 28.put postanu najbolji tim u državi. Lazarev grad bi mogao da bude mesto Zvezdinog šampionskog krunisanja. Crveno-beli bi danas protiv Napretka (16 časova) mogli da… »

Vesti dana »