Povezane vesti

Andrija dolazi na sahranu Kijinog oca, evo kada i sa kim stiže u Zrenjanin!

Andrija dolazi na sahranu Kijinog oca, evo kada i sa kim stiže u Zrenjanin!

Press 30.04.2018
Andrija u Srbiju stiže sa dva brata. Miloš Kockar, otac Kije Kockar, preminuo je u subotu 28. aprila u 69. godini života, u kući u Zrenjaninu. Sahrana Kijinog oca je u četvrtak 3. maja, a pored Slobe, koji će iz Zadruge sa Kijom otići na sahranu u… »
Najpotresnija scena: Kija jedva govorila, Sloba plakao kao kiša pored nje, tešio je i mazio po glavi (foto) (video)

Najpotresnija scena: Kija jedva govorila, Sloba plakao kao kiša pored nje, tešio je i mazio po glavi (foto) (video)

Press 30.04.2018
Sloba je bio uz Kiju u ovom teškom trenutku. Vest da je preminuo Miloš Kockar, otac Kije Kockar, rastužila je sve u "Zadruzi". Nakon što joj je saopštena tužna vest, Kristina se u pratnji svog supruga Slobe Radanovića vratila u rijaliti. Zadrugari… »
Kija odlučna: Imam pravo od zakona i od Boga da VRATIM SVOG MUŽA! (VIDEO)

Kija odlučna: Imam pravo od zakona i od Boga da VRATIM SVOG MUŽA! (VIDEO)

Svet & Skandal 30.04.2018
Prethodni dan je bio veoma buran za Kristinu Kiju Kockar. Njena majka saopštila joj je tužnu vest, da je njen otac preminuo. Slobodan Radanović, njen zakoniti suprug se nije odvajao od Kije u ovim teškim trenucima. Nakon ove drame, Radanović je od… »
Andrija dolazi na sahranu kijinog oca: Želi da bude uz nju, a evo s kim dolazi u Zrenjanin

Andrija dolazi na sahranu kijinog oca: Želi da bude uz nju, a evo s kim dolazi u Zrenjanin

Kurir 30.04.2018
U Zadruzi se u poslednja tri dana odvija prava dama, otkad je otac Kristina Kockar preminuo, o čemu ju je prethodnog dana obavestila majka Nadica. Andrija Lazović, Kijin dečko, potvrdio je da će iz Crne Gore doći na sahranu u Zrenjanin kako bi bio uz… »
(Video) Bruka za zeta! Sloba izjavio Kijinoj porodici saučešće samo u šortsu bez majice!

(Video) Bruka za zeta! Sloba izjavio Kijinoj porodici saučešće samo u šortsu bez majice!

Kurir 30.04.2018
Kiji Kockar preminuo je otac Miloš, tu vest joj je saopštila Kijina majka Nadica, a stjuardesin zakoniti suprug Sloba izjavio je celoj Kijinoj porodici saučešće, ali je to uradio na neprikladan način, samo u šortscu i bez majice. Naime, Kija je… »
Kamere nisu snimile slobino i kijino ponašanje ispred kapije: Kijina majka: "Bili su pravi muž i žena"

Kamere nisu snimile slobino i kijino ponašanje ispred kapije: Kijina majka: "Bili su pravi muž i žena"

Blic 30.04.2018
Nadica Zeljković u nedelju je saopštila ćerki Kristini Kockar da joj je preminuo otac Miloš. Kija je ovu vest teško podnela, a njen još uvek zakoniti suprug Sloba Radanović je izašao na kapiju da bude uz nju. Nadica otkriva kako je izgledao njihov… »
Nikad viđene slike Kije i njenog tate: Ovako su izgledali srećni dani, dok je živeo sa njom (foto)

Nikad viđene slike Kije i njenog tate: Ovako su izgledali srećni dani, dok je živeo sa njom (foto)

Press 30.04.2018
Kristina Kija Kockar je sa majkom Nadicom i tatom Milošem živela do svoje desete godine. Za Kristinu Kiju Kockar današnji dan je tragičan, iako ona još ne zna šta se dogodilo. Kako je Telegraf prvi saznao, Kiji je danas preminuo otac, Miloš Kockar… »
Da srce prepukne: Sloba sa suzama u očima izjavio saučešće Kijinoj porodici, pa pozvao sve da dođu na sahranu! (VIDEO)

Da srce prepukne: Sloba sa suzama u očima izjavio saučešće Kijinoj porodici, pa pozvao sve da dođu na sahranu! (VIDEO)

Večernje novosti 30.04.2018
Radanović je tokom celog jučerašnjeg dana bio uz Kiju, a danas u dirljivom obraćanju izjavio saučešće Kristininoj porodici. Kristina Kockar je ovog jutra iskoristila priliku da se zahvali svim zadrugarima što su bili uz nju u teškom trenutku kada… »
Sloba potpuno skrhan jecao u dvorištu: Srce mi se slomilo, ja sam kriv jer je Kijin otac umro (video)

Sloba potpuno skrhan jecao u dvorištu: Srce mi se slomilo, ja sam kriv jer je Kijin otac umro (video)

Večernje novosti 30.04.2018
Pošto je Sloba otišao od Kije i poljubio je izašao je u dvorište i potpuno skrhan šetao po dvorištu. Sloba Radanović rastužio se posle informacije da je Kiji Kockar preminuo otac. Nakon što je tešio Kristinu, on je izašao malo napolje gde je… »
SLOBA dao sve od sebe da uteši Kiju: Prvi put poljubio suprugu otkad je prevario (VIDEO)

SLOBA dao sve od sebe da uteši Kiju: Prvi put poljubio suprugu otkad je prevario (VIDEO)

Večernje novosti 30.04.2018
Kija je posle svega rešila da odspava, a Sloba ju je uputio lepe reči i na kraju ju je poljubio. Sloba utešio je Kiju nakon što joj je saopšteno da joj otac preminuo. I sam Radanović je bio tužan zbog cele ove situacije i hteo je da bude uz svoju… »
Kija nije mogla da zadrži suze, a onda je sa Slobom prasnula u smeh zbog ove šale!

Kija nije mogla da zadrži suze, a onda je sa Slobom prasnula u smeh zbog ove šale!

Blic 30.04.2018
Kiji Kockar je saopšteno da je preminuo njen otac Miloš Kockar, a ona se, nakon nekoliko sati, vratila na imanje nakljukana lekovima za smirenje. Svi zadrugari su je tešili, izjavljivali joj saučešće, ali je ona neumorno ponavljala da joj je krivo… »
Kija i sloba se vratili U Zadrugu: Nadam se da mi je oprostio sve; Radanović plakao (video)

Kija i sloba se vratili U Zadrugu: Nadam se da mi je oprostio sve; Radanović plakao (video)

Večernje novosti 29.04.2018
Kristina je na kratko napustila "Zadrugu", u koju se i vratila zajedno sa suprugom Slobom Radanovićem. Kiji Kockar saopštena je danas, 29. aprila, vest da joj je preminuo otac. Kristina je na kratko napustila "Zadrugu", u koju se i vratila zajedno sa… »
"Nadam se da mi je: Oprostio..." Kija se vratila u rijaliti i progovorila o smrti oca, a Sloba ne prestaje da plače

"Nadam se da mi je: Oprostio..." Kija se vratila u rijaliti i progovorila o smrti oca, a Sloba ne prestaje da plače

Blic 29.04.2018
Kija je u toku današnjeg dana napustila "Zadrugu", kako bi joj majka saopštila da joj je preminuo otac Miloš Kockar. - Još uvek sam u šoku. Srce mi lupa 500 na sat, ali ne mogu da reagujem, na lekovima sam - saopštila je Kija zadrugarima koji su je… »

Vesti dana »