Povezane vesti
T-Mobile kupio suparnički Sprint za 26 milijardi dolara
Gde investirati 30.04.2018
Kompanije T-mobile i Sprint objavile su danas da su postigle sporazum prema kome će T-mobile kupiti Sprint za 26 milijardi dolara, a po kome će se dvije kompanije spojiti u jednu veliku, preneli su svetski mediji. Spajanjem trećeg i četvrtog američkog… »
T-mobile će kupiti Sprint za 26 milijardi dolara
Nova ekonomija 30.04.2018
Kompanije T-mobile i Sprint objavile su da su postigle sporazum prema kome će T-mobile kupiti Sprint za 26 milijardi dolara. Prema tom sporazumu, dve kompanije će se spojiti u jednu veliku, preneli su svetski mediji. Spajanjem trećeg i četvrtog američkog… »
T-Mobile kupio Sprint za 26 milijardi dolara
Radio 021 30.04.2018
Kompanije T-mobile i Sprint objavile su da su postigle sporazum prema kome će T-mobile kupiti Sprint za 26 milijardi dolara, a po kome će se dve kompanije spojiti u jednu veliku. Spajanjem trećeg i četvrtog američkog nacionalnog mobilnog operatera… »
T-Mobile kupio suparnički Sprint za 26 milijardi dolara
Blic 29.04.2018
Kompanije T-mobile i Sprint objavile su danas da su postigle sporazum prema kome će T-mobile kupiti Sprint za 26 milijardi dolara, a po kome će se dve kompanije spojiti u jednu veliku, preneli su svetski mediji. Spajanjem trećeg i četvrtog američkog… »
Vesti dana »
(Foto/video) Stradalo skoro 160 ljudi u bujičnim poplavama i klizištima u Nepalu, nestalo gotovo 600 turista
Newsmax Balkans pre 46 minutajoš 46 povezanih
Partizan ostavio poruku Hetafeu na semaforu: Španci je ugledali čim su izašli na teren
Mondo pre 5 minutajoš 38 povezanih
Treći dan vanrednog zasedanja Skupštine: Poslanici završili rad za danas, sutra nastavak rasprave po amandmanima
Insajder pre 2 satajoš 48 povezanih






