Povezane vesti
Dačić oštro! Ako Hrvati hoće diplomatski rat, imaće ga!
Pravda 30.04.2018
Ako Hrvatska hoće diplomatski rat, imaće diplomatski rat, izjavio je potpredsednik vlade i ministar spoljnih poslova Ivica Dačić i izrazio očekivanje da će prevladati razum i da će se nastaviti putem dobrosusedske saradnje. "Ukoliko zvanični Zagreb… »
"Ako Hrvatska želi rat, dobiće ga"
Vesti online 30.04.2018
Ako Hrvatska hoće diplomatski rat, imaće diplomatski rat, izjavio je potpredsednik vlade i ministar spoljnih poslova Ivica Dačić i izrazio očekivanje da će prevladati razum i da će se nastaviti putem dobrosusedske saradnje. - Ukoliko zvanični Zagreb… »
Dačić: Ako Hrvatska povuče ambasadora, i mi ćemo svog
N1 Info 30.04.2018
Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić izjavio je da će srpska politika prema Hrvatskoj ubuduće biti zasnovana na principu reciprociteta i da će Beograd uzvratiti istom merom ukoliko se zvanični Zagreb odluči na povlačenje svog ambasadora. "Nadam… »
Ako žele rat, imaće rat! Dačić: Srbija spremna da odgovori Hrvatskoj
Telegraf 30.04.2018
Na isti način rade i Amerika i Rusija. Ministar spoljnih poslova Srbije, Ivica Dačić, izjavio je da će srpska politika prema Hrvatskoj ubuduće biti zasnovana na principu reciprociteta i da će Beograd uzvratiti istom merom ukoliko se zvanični Zagreb… »
Vesti dana »

Struja poskupljuje 6,6% od oktobra, uz mere pomoći penzionerima i malim preduzećima
Naslovi.ai pre 45 minutajoš 42 povezane

Lučić: Subotić oštetila United Group i Telekom za milijune eura, Vučić nikada nije tražio ničiju zamjenu
SEEbiz pre 24 minutajoš 87 povezanih

Brnabićeva sa Kopmanom: Od ključnog značaja da Srbija otvori Klaster 3 do kraja godine
RTV pre 1 satjoš 29 povezanih

Više javno tužilaštvo: Zadržavanje za vozača GSP koji je pregazio devojčicu u Zemunu
Euronews pre 5 minutajoš 40 povezanih