Povezane vesti
Iran potresao zemljotres jačine 5,3 stepena po Rihteru, 76 osoba povređeno (foto)
Telegraf 02.05.2018
Zemljotres se dogodio u ranim jutarnjim satima, a njegov epicentar bio je oko 160 kilometara severozapadno od grada Širaz. Najmanje 76 osoba je povređeno u zemljotres jačine 5,3 stepena po Rihteru koji je danas pogodio jugozapad Irana, javili su državni… »
U zemljotresu u Iranu povređeno 76 osoba
Radio 021 02.05.2018
Najmanje 76 osoba je povređeno u zemljotresu koji je pogodio pokrajinu Kohkilujeh i Bujer Ahmad na jugozapadu Irana, preneli su iranski mediji. Iz Geološkog topografskog instituta SAD (USGS) ranije je saopšteno da je potres bio jačine 5,3 stepena po… »
Zemljotres na jugu Irana, povređena 31 osoba
Blic 02.05.2018
Iranska državna televizija javila je da je zemljotres magnitude 5,2 stepena po Rihteru pogodio zabačeni, planinski region na jugu zemlje. Najmanje 31 osoba je povređena, javili su državni mediji. Zemljotres je danas pogodio grad Sisakt, oko 700… »
Vesti dana »
Polemika na sednici Skupštine o izmenama izbornih zakona: Vlast podržava, opozicija ne veruje u promene
Newsmax Balkans pre 13 minutajoš 24 povezane
U Srbiji jutro sveže i pretežno vedro, na istoku i jugu oblačno i kiša
Insajder pre 3 satajoš 27 povezanih
Muškarac uhapšen na auto-putu kod Niša, pronađeno više od 21 kilograma marihuane
Glas juga pre 18 minutajoš 20 povezanih
"Svi su imali nastup, samo je Lavina imala koncert" Evropa oduševljena Srbijom, mreže gore od komentara
Kurir pre 8 minutajoš 50 povezanih
Tramp u Kini posle skoro deceniju: Samit koji određuje pravac svetske politike
Euronews pre 4 satijoš 23 povezane



